Michał Boxdel Baron, Kasjusz Don Kasjo Życiński

i

Autor: YouTube/ FAME MMA screen Boxdel zawalczy z Don Kasjo na FAME MMA 12

Boxdel rozmontowany przez Don Kasjo na FAME MMA 12! Wyczerpany Życiński zabawił się z Baronem

2021-11-21 0:57

Walka Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego z Michałem „Boxdelem” Baronem, która rzutem na taśmę trafiła na kartę walk FAME MMA 12, była jedną jednym z najbardziej wyczekiwanych starć na sobotniej gali! Życiński wycieńczony po walce Don Kasjo – Wrzosek raz jeszcze pojawił się w oktagonie, aby zmierzyć się z Boxdelem i wygrał swój drugi pojedynek tego wieczoru.

Podczas II konferencji prasowej przed galą FAME MMA 12 doszło do kolejnego spięcia pomiędzy Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, który po raz kolejny udowodnił, dlaczego zalicza się do grona najbardziej kontrowersyjnych zawodników freak fightowej federacji z Michałem „Boxdelem” Baronem, co skończyło się specjalnym wydaniem programu „Face 2 Face” Don Kasjo – Boxdel, a później ogłoszeniem, że Życiński i jeden z włodarzy federacji spotkają się w oktagonie na gali FAME MMA 12 po walce Don Kasjo – Marcin Wrzosek. Zgodnie z obietnicą po tym, jak Życiński zmierzył się z gwiazdą KSW, ponownie pojawił się w oktagonie, by zmierzyć się z Michałem „Boxdelem” Baronem.

Don Kasjo pokonał Marcina Wrzoska na FAME MMA 12! Gwiazda KSW przegrała na oczach Macieja Kawulskiego

Don Kasjo zniknie z FAME MMA?!

Don Kasjo pokonał Boxdela na FAME MMA 12

Pomimo tego, że Don Kasjo miał za sobą sześciorundowy pojedynek z Marcinem Wrzoskiem, który zabrał mu sporo sił, Życiński od samego początku dominował nad włodarzem FAME MMA, obijając jego korpus. W ostatnich sekundach drugiej rundy, sędzia musiał liczyć Boxdela, jednak wtedy uratował Barona gong kończący odsłonę. Jeden z włodarzy wytrwał do końca trzeciej rundy, a co za tym idzie, całego pojedynku, ale po raz drugi tego wieczoru w górę powędrowała ręka Kasjusza, który bawił się w oktagonie. 

Krzysztof Radzikowski kontuzjowany po FAME MMA! Mocno oberwał po twarzy, jest złamanie

Sonda
Obejrzysz FAME MMA 13?
Najnowsze