Mateusz Borek odpowiada Don Kasjo! Zawalczy w FAME MMA? | KOLOSEUM

2021-11-22 22:14
Mateusz Borek, Don Kasjo
Autor: Super Express/FAME MMA Mateusz Borek odpowiedział Don Kasjo!

„Don Kasjo” stał się ostatnio bohaterem wielu kibiców sportów walki. Podczas FAME MMA 12 pokonał byłego mistrza KSW, Marcina Wrzoska, a chwilę po tym wygrał walkę z Michałem „Boxdelem” Baronem. Dwa bokserskie zwycięstwa z rzędu rozgrzały publiczność, która doceniła występ Kasjusza Życińskiego. Ten w jednym z wywiadów wyzwał… Mateusza Borka. Słynny dziennikarz odpowiedział na propozycję gwiazdy FAME MMA.

Walka „Don Kasjo” z Marcinem Wrzoskiem od miesięcy wzbudzała ciekawość. Zarówno fani freak fightów, jak i środowisko sportów walki, czekali na to starcie. Tym bardziej, że były gwiazdor programu „Ex na plaży” mierzył się już wcześniej z zawodowcem i zdaniem wielu był lepszy od Normana Parke’a. Sędziowie przyznali wówczas zwycięstwo północnoirlandzkiemu zawodnikowi, ale spora część kibiców i ekspertów widziała werdykt w drugą stronę. FAME MMA 12 przyniosło całkowicie inne rozstrzygnięcie. Życiński jednogłośnie wygrał z Wrzoskiem, choć ten się z tym nie zgadza. Widzowie także podzielili się na dwa obozy, co świadczy o tym, że walka była niesamowicie wyrównana. Były mistrz KSW zapowiedział odwołanie, ale na ten moment jest przegrany. Doprowadziło to do zwolnienia z federacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego, do której powrócił w poniedziałek Mateusz Borek.

Koniec Wrzoska w KSW po porażce na FAME MMA. Kawulski brutalnie podsumował zawodnika

W galerii poniżej możecie poznać bliżej żonę Mateusza Borka, Joannę Chętnik-Borek:

Jasna deklaracja

W cieniu gali FAME MMA do mediów przedostała się w sobotę informacja, którą oficjalnie potwierdzono właśnie w poniedziałek. KSW po wielu latach zakończyło współpracę z Polsatem, a przyszłość związało z platformą streamingową Viaplay. Z tą pracuje również Borek, który poprowadził wyjątkową konferencję. Przyznał, że toczą się rozmowy o jego powrocie do pracy przy galach KSW. Z tą federacją MMA był on związany przez wiele lat, ale odejście z Polsatu spowodowało, że przestał współpracować z jedną z największych organizacji w Europie. Zmiana partnera telewizyjnego pozwala mu na powrót, choć „Don Kasjo” widziałby go w oktagonie FAME MMA. Dziennikarz stanowczo odpowiedział na wyzwanie 29-latka.

Dziewczyna Don Kasjo to prawdziwa piękność! Paulina skradła serce króla FAME MMA, kim jest jego wielka miłość?

- Kasjusz musi sobie znaleźć młodszego rywala. To po pierwsze, ja już do „50” się zbliżam. Mnie plecy bolą nawet jak stoję, dzisiaj wystarczyły dwie godziny. Po drugie, nie ma takich pieniędzy, które mogłoby zapłacić FAME MMA – wyznał przed naszą kamerą Borek. Całą rozmowę z konferencji przed KSW 65 możecie obejrzeć poniżej:

Sonda
Czy chciałbyś obejrzeć walkę Don Kasjo - Mateusz Borek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze