Wydało się, jaki film uwielbia Mariusz Pudzianowski. Ostra jatka, krew cieknie jak woda z kranu

2021-11-23 18:37
Mariusz Pudzianowski
Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny zaskoczył wszystkich swoich fanów! Choć "Pudzian" od dłuższego już czasu regularnie publikuje wiadomości i rewelacje na temat swojego życia prywatnego, to sfera kinematografii wciąż pozostawała dla postronnych nieodkryta. Tym razem jednak wszystko się wydało. Wiemy, jaki jest jeden z ulubionych filmów sportowca. To produkcja niezwykle brutalna!

Mariusz Pudzianowski znowu bez tajemnic postanowił opowiedzieć o swoich upodobaniach. Wcześniej dowiadywaliśmy się już m.in. jak lubi wypoczywać, co robi, żeby się zrelaksować czy w jaki sposób pracuje w polu. Tym razem weszliśmy, dzięki jego słowom, w kolejną intymną sferę życia prywatnego. Kinematografia od lat budzi przecież skrajne emocje wśród społeczeństwa. Filmy, które jedni kochają, w innych budzą wielką odrazę i na odwrót. "Pudzian" postanowił jednak zaryzykować i opowiedział o produkcji, która jest dla niego bardzo ważna i ma do niej spory sentyment. Jak na prawdziwego wojownika przystało, wybrał film, gdzie krew leje się strumieniami i nie brakuje brutalności.

Tak Krzysztof Radzikowski określił Bestię Piechowiaka. Wystarczyły dwa słowa, potem się zaczęło

Ten film uwielbia Mariusz Pudzianowski

Pudzianowski nie mógł więc przepuścić okazji, gdy zorientował się, że telewizja TVN ostatnio postanowiła puścić na swojej antenie właśnie tę wypełnioną przemocą produkcję. Okazało się, że "Pudzian" bardzo lubi film "Rambo". Sylvester Stallone w tej roli gra prawdziwego twardziela, który walczy ze złem. Swoją opinię o Rambo Pudzianowski wygłosił na Facebooku, zachęcając fanów do oglądania tej wiekowej już produkcji. "To co oglądamy kultowy film na TVN RAMBO? Ja tak a Wy?" - zapytał Pudzianowski.

FAME MMA pobiło kolejny rekord! Ogromny sukces, ujawniamy szczegóły

Rambo wzbudza emocje w "Pudzianie"

Trudno się dziwić, że ta kultowa produkcja wzbudza w "Pudzianie" wielkie emocje. Tytułowy twardziel słynie nie tylko ze swojej siły i sprytu, lecz także wytrzymałości, a więc cech, które w klatce MMA przydają się również Pudzianowskiemu. Legendą obrosła na przykład scena, w której wcielający się w bohatera Stallone sam zszywa swoje ciało po kolejnej pełnej ran potyczce. Jak się okazało, Rambo ma wielu fanów wśród kibiców Pudzianowskiego. "Ja oglądam. Dobry film i dobry aktor" - napisała jedna z internautek. "Legenda! Film Rocky to istny majstersztyk. On, Jean Clude Van Damme, Steven Seagal, Jackie Chan i Dolph Lundgren to aktorzy których nikt już nie podrobi" - zauważył kolejny z kibiców "Pudziana".

Sonda
Czy podobnie jak Mariusz Pudzianowski lubisz film Rambo?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze