W głowie się nie mieści, jak paskudne słowa usłyszał Mariusz Pudzianowski. Totalnie puściły mu nerwy

2021-11-14 11:15

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny musiał zareagować, gdy zobaczył komentarz pod swoim wpisem w mediach społecznościowych. Tym razem jeden z obserwujących jego profil postanowił uderzyć w patriotyzm i jego słowa należy jednoznacznie ocenić w negatywny sposób. Nie powinno nikogo dziwić, że Pudzianowski wściekł się nie na żarty i kompletnie puściły mu nerwy, co widać po odpowiedzi, jaką napisał "Pudzian".

Mariusz Pudzianowski nie mógł przejść obojętnie obok ważnego dla wszystkich Polaków wydarzenia. Jak co roku, 11 listopada, w naszym kraju celebrowano odzyskanie przez ojczyznę niepodległości. Od Bałtyku po Tatry organizowano przeróżne wydarzenia, a patrioci łączyli się, by wspólnie świętować jeden z najważniejszych dni w roku. Sam "Pudzian" na Facebooku opublikował filmik, na którym trzyma flagę i ma ważne przesłanie do rodaków. Niestety, jego patriotyczny wpis nie przypadł wszystkim do gustu. Jeden z internautów postanowił wygłosić niepopularną opinię, na którą musiał zareagować "Pudzian". Jak widać po reakcjach odpowiedź Pudzianowskiego znacznie bardziej przypadła do gustu innym kibicom.

Szczere wyznanie "Don Kasjo" na temat swojej wiary. Gwiazdor FAME MMA nie jest katolikiem. W co wierzy?

Paskudne słowa u Pudzianowskiego. Dał się sprowokować

Pod postem Mariusza Pudzianowskiego z flagą jeden z jego obserwujących na Facebooku opublikował słowa, które aż zatrwożyły innych obserwujących profil byłego mistrza świata strongmanów. "A ja tej szmaty nawet nie wieszam, bo nie warto" - napisał internauta, a pod jego komentarzem pojawiły się tysiące wściekłych reakcji. Pudzianowski nie mógł przejść obok takiego wpisu obojętnie. Jego mocna odpowiedź spotkała się ze zdecydowanie cieplejszym przyjęciem przez innych niż pierwotny wpis. Najwyraźniej internautom było zdecydowanie bliżej do patriotycznego stanowiska zawodnika MMA niż mocnego komentarza jednego z fanów.

Tragiczna śmierć polskiego zawodnika MMA! Przygotowywał się do kolejnej walki

Mariuszowi Pudzianowskiemu puściły nerwy

Gdy ktoś postanowił w taki sposób wypowiedzieć się o polskiej fladze, Pudzianowski nie mógł przejść obok tego obojętnie. Bez żadnych zahamować opublikował mocną odpowiedź, z którą trudno się nie zgodzić. "Kraj wspaniały, piękny, ale w nim żyją paskudne trole jak Ty, co plują na kraj - nie pluj na kraj koziołku, bo zaliczę cię tych szkodników-łachudr, co niszczą naszą piękną ojczyznę!!! I lepiej przeproś flagę, godło i kraj - ojczyznę" - napisał Pudzianowski na portalu społecznościowym.

Sonda
Czy wywieszasz flagę na święta narodowe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze