Tragiczna śmierć polskiego zawodnika MMA! Przygotowywał się do kolejnej walki

2021-11-13 22:52

Nie żyje Mateusz Łazowski, polski zawodnik MMA, który walczył dla federacji Babilon MMA. Informację o jego tragicznej śmierci przekazał promotor Tomasz Babiloński. Jak informuje portal Interia, zawodnik zginął w trakcie przygotowań do kolejnej swojej walki, która miała mieć miejsce na Babilon MMA 27 w Skierniewicach.

Dokładne okoliczności śmierci Mateusza Łazowskiego nie są jeszcze znane. Pochodzący z Warszawy zawodnik walczył w kategorii ciężkiej, miał za sobą sześć zawodowych walk (3 wygrane, 3 przegrane) a dwie ostatnie stoczył na galach Babilon MMA. W ostatniej z nich, na Babilon MMA 24 w Żyrardowie, Łazowski przegrał z Patrykiem Dubielą. Tomasz Bablioński przekazał, że Mateusz Łazowski miał wystąpić także na kolejnej gali Babilon MMA 27 w Skierniewicach, o czym promotor poinformował w rozmowie z portalem Interia. W krótkim wpisie na Twitterze Babiloński przekazał także, że Mateusz Łazowski przebywał w górach, gdzie trenował do nadchodzącej walki. – Mateusz Łazowski, zawodnik Babilon MMA, nie żyje. Trenował w górach do następnej walki. R.I.P. – napisał na Twitterze promotor.

Mateusz Łazowski - żegnają go gwiazdy sportu

Sonda
Co wolisz: boks czy MMA?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze