Don Kasjo

i

Autor: Instagram / donkasjo Don Kasjo

Szczere wyznanie "Don Kasjo" na temat swojej wiary. Gwiazdor FAME MMA nie jest katolikiem. W co wierzy?

2021-11-14 7:41

Gala FAME MMA 12 zbliża się wielkimi krokami. W walce wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzy się z byłym mistrzem organizacji KSW, Marcinem Wrzoskiem. W ostatnim tygodniu przed starciem, celebryta znany m.in. z programu Warsaw Shore nie zapomina o fanach. Odpowiedział na wiele pytań kibiców. Zdecydował się na szczere wyznanie dotyczące swojej wiary. Jakie są przekonania gwiazdora FAME MMA?

Bez dwóch zdań w organizacji FAME MMA nie ma tak wielu barwnych postaci, jak właśnie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński. Popularny zawodnik freak-fightowej organizacji zbliża się do swojego kolejnego pojedynku. Tym razem zmierzy się w klatce w formule bokserskiej z byłym mistrzem KSW, Marcinem Wrzoskiem. Celebryta z Warsaw Shore przed pojedynkiem na FAME MMA musi wygrać jeszcze z wagą, a w wolnych chwilach oprócz zrzucania kilogramów nie zapomina też o treningach i swoich fanach. Ostatnio zdecydował się przeprowadzić Q&A na swoim Instagramie. Odpowiedział m.in. na pytanie o najgorszą randkę czy swoją... wiarę!

Zobacz także: Tragiczna śmierć polskiego zawodnika MMA! Przygotowywał się do kolejnej walki

FAME MMA: "Don Kasjo" o wierze w Boga

"Don Kasjo" przyznał wprost, że na swojej najgorszej randce powiedział dziewczynie, że nienawidzi, gdy ktoś przerabia swoje zdjęcia, a następnie... opuścił spotkanie. Nie zabrakło także pytania o religię i wyznanie Życińskiego. Na pytanie, czy jest wierzący zaczął przecząco kręcić głową. - Jestem agnostykiem - przyznał wprost.

Don Kasjo opowiedział, jak przebalował fortunę w kasynie. Kliknij w galerię i poznaj historię!

Agnostycyzm - co to?

Na czym dokładnie polega agnostycyzm? Jest to pogląd filozoficzny, według którego nie ma możliwości jednoznacznego stwierdzenia, jaka jest rzeczywistość w kontekście istnienia boga lub jego braku. Ich zdaniem nie ma odpowiednich postaw, by określić się w tym kontekście. Określenie zostało wprowadzone w XIX wieku przez Thomasa Henry'ego Huxleya.

NIE PRZEGAP! Okrutny nokaut na gali Bellator! Czegoś takie nie widuje się na co dzień [WIDEO]

Kim jest "Don Kasjo"?

Kasjusz Życiński, znany w świecie internetu jako "Don Kasjo", to popularny celebryta z reality-show Warsaw Shore. Wczceśniej występował także w programie "Ex na plaży". Na FAME MMA zadebiutował na gali numer 3 i do tej pory przegrał jedynie z Normanem Parke'em, byłym zawodnikiem UFC i byłym mistrzem KSW. W 2014 roku zdobył brązowy medal mistrzostw Polski.

Sonda
FAME MMA 12: Kto wygra walkę "Don Kasjo" - Wrzosek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze