Krzysztof Radzikowski

i

Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski

Tak Krzysztof Radzikowski określił Bestię Piechowiaka. Wystarczyły dwa słowa, potem się zaczęło

2021-11-23 14:41

Krzysztof Radzikowski w miniony weekend zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Na gali FAME MMA 12 zmierzył się z Piotrem "Bestią" Piechowiakiem. Panowie walczyli na pełnym dystansie trzech rund, a kibice dostali dawkę ogromnych emocji. Radzikowski z klatki wyszedł jako pokonany. W mediach społecznościowych zwrócił się do rywala i postanowił znaleźć dla niego specjalne określenie.

Krzysztof Radzikowski to nowa gwiazda federacji FAME MMA. Były strongman, a od niedawna uczestnik programu Gogglebox TTV od dłuższego czasu nie może narzekać na brak zainteresowania wśród internautów. Jego profile w mediach społecznościowych śledzą setki tysięcy użytkowników i w odróżnieniu od innych zawodników FAME, Radzikowski budzi przede wszystkim pozytywne emocje.

Mateusz Borek odpowiada Don Kasjo! Zawalczy w FAME MMA? | KOLOSEUM

Radzikowski napisał do Piechowiaka. Tak go określił

Jego walka z Bestią Piechowiakiem zapowiadała się jako jedna z ciekawszych podczas gali FAME MMA 12. Można było się spodziewać, że pojedynek nie potrwa długo, bo obaj zawodnicy dysponują ogromną siłą i jeden cios mógł zakończyć starcie. Choć potężnych wymian nie brakowało, walka toczyła się przede wszystkim w parterze.

Jacek Murański trafił do szpitala po walce z Arkadiuszem Tańculą! Poważne konsekwencje krwawej jatki w rzymskiej klatce

A w tej płaszczyźnie wyraźnie dominował Piechowiak. Po ostatniej rundzie nie było wątpliwości, kto wygra starcie. Sędziowie jednomyślnie wskazali na Bestię. Między zawodnikami nie było jednak złej krwi, a obaj wypowiadali się o sobie w samych superlatywach. Miłego gestu nie zabrakło również kilkadziesiąt godzin po walce.

Wyjątkowe słowa Radzikowskiego o Piechowiaku. Fani zachwyceni

Radzikowski na Instagramie napisał podziękowania dla kibiców. - Chcialbym bardzo mocno podziękować wszystkim kibicom, którzy trzymali za mnie kciuki, przyjaciołom, trenerom, którzy tego dnia byli ze mną, rodzinie która przeżywała wszystko przed tv. Serdeczne podziękowania dla sponsorów - czytamy we wpisie zawodnika.

Radzikowski podziękował również Piechowiakowi i określił go jako "mega kota". - Gratulacje dla zwycięzcy. Piotr jesteś mega kotem. Przygoda trwa dalej tylko najpierw trzeba wygrać z przeziębieniem - dodał Radzikowski. Po wpisie zaczęła się prawdziwa lawina komentarzy fanów byłego strongmana. Odpowiedział sam Piechowiak. - Dziękuje za walkę, za sportową rywalizację! Życzę Krzysiu szczęścia i powodzenia w następnych bojach, oczywiście trzymam kciuki za Ciebie! Nie poddawaj się i zawsze walcz do końca - napisał.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze