Popek

i

Autor: Instagram/popek_oficjalnie Popek

Popek już tak nie wygląda. Pokazał, jaką przemianę przeszedł. Wywołał lawinę komentarzy

2021-11-17 20:31

Popek jest doskonale rozpoznawalną postacią w polskim show-biznesie. Drugiej takiej osoby nie ma i raczej długo nie będzie. Artyście duży rozgłos przyniosły występy w mieszanych sztukach walki. Popek wciąż mocno trenuje i kibice czekają na jego powrót. Niedawno w mediach społecznościowych pochwalił się pewną metamorfozą, jaką przeszedł. Zmiana jest zauważalna gołym okiem.

Popek swoich fanów ma przede wszystkim wśród młodzieży, która bardzo często przegląda media społecznościowe. Patrząc na popularność artysty można stwierdzić, że trafia idealnie do tej grupy, choć w jego zachowaniu, utworach, czy wywiadach nie brakuje kontrowersji, które często odbijają się szerokim echem. Nie zmienia to faktu, że Popek ma szerokie grono fanów.

Wydało się, ile książek w życiu naprawdę przeczytał Popek. Ta liczba powaliła wszystkich

Popek przeszedł przemianę. Wszystko pokazał na nagraniu

Przez długi czas znany był przede wszystkim jako raper i producent muzyczny. Wciąż wychodzi wiele hitów Popka, ale duża część fanów kojarzy go przede wszystkim z występami w mieszanych sztukach walki. 42-latek już wiele lat temu próbował swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Ale prawdziwą sławę przyniosły mu występy w KSW.

Po zobaczeniu, jak Popek wyglądał bez blizn i tatuaży na twarzy, będziecie w głębokim szoku! Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę on

Później przeniósł się do FAME MMA. Dla tej federacji stoczył jak na razie tylko jedną walkę, a na przeszkodzie do kolejnych starć przeszkodziła mu przede wszystkim kontuzja dłoni, którą leczył długimi tygodniami. Teraz ze zdrowiem Popka wszystko jest już jednak w porządku i może trenować na pełnych obrotach.

Popek zmienił fryzurę. Wszystko pokazał na Instagramie

A że nie stroni od trudnych ćwiczeń widać na jego mediach społecznościowych. Często publikuje nagrania i zdjęcia z siłowni. Ostatnio postanowił jednak zaskoczyć fanów. Popek postawił mianowicie na zmianę wyglądu. Dotychczas mogliśmy go oglądać w stosunkowo długich włosach, pofarbowanych na jasny blond.

Teraz Popek pokazał się w zdecydowanie krótszej fryzurze z nieco innym kolorem. - Proszę państwa, Ronaldinho-pophinio wrócił. Oznaczam wszystkich fryzjerów, którzy przyłożyli do tego rękę - powiedział Popek na nagraniu i w swoim stylu dołożył kilka wulgaryzmów. Post chętnie komentowali fani artysty, którzy nie szczędzili mu komplementów.

Popek

i

Autor: Instagram/popek_oficjalnie Popek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze