Mariusz Pudzianowski

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski

Nareszcie wyszło na jaw, jak szybko biega Mariusz Pudzianowski. Ujawniamy, ile zajmuje mu kilometr

2021-12-01 5:59

Mariusz Pudzianowski przyzwyczaił już chyba wszystkich do swoich porannych postów w mediach społecznościowych. "Pudzian" często wstaje skoro świt i udaje się na trening biegowy, który jest istotnym elementem przygotowań do kolejnych wyzwań w MMA. Dotychczas jednak nie wiedzieliśmy, ile i jak szybko biega Mariusz Pudzianowski. Teraz to się zmieniło i sekret wyszedł na jaw.

Mariusz Pudzianowski po raz kolejny postanowił uchylić rąbka tajemnicy swoim fanom. "Pudzian" dość często publikuje w mediach społecznościowych wpisy, które zdradzają elementy jego prywatnego życia lub treningów. Nie było tajemnicą, że bardzo często wstaje skoro świt i udaje się na treningi biegowe. Do tej pory nie mieliśmy jednak żadnych informacji na temat dystansu i tempa takich zajęć w wykonaniu zawodnika MMA, a kiedyś byłego mistrza świata strongmanów. Jeden z fanów z ciekawości postanowił zadać pytanie właśnie o tę kwestię i doczekał się odpowiedzi od samego zainteresowanego.

Wydało się publicznie, jakim ojcem jest Krzysztof Radzikowski. Trudno uwierzyć, co robi ten twardziel

Tak biega Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski nie wymiguje się od ciężkich treningów na siłowni i poza nią. Tym razem po raz kolejny opublikował filmik, gdzie tuż po godzinie 6 rano wyszedł na dwór i nie zważając na panujący chłód, ruszył zaliczać kolejne kilometry. "Pudzian, mam pytanie. Ile najlepiej z rana robić kilometrów, żeby dawało to jakiś efekt? Dystans ma znaczenie czy po prostu chodzi tu o kwestię poruszania się z rana dla lepszego nastawienia psychicznego?" - postanowił zapytać pod materiałem internauta, który doczekał się odpowiedzi Pudzianowskiego.

FAME MMA zorganizuje galę na Stadionie Narodowym?! Boxdel zabrał głos w tej sprawie

Tak biega Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Facebook Tak biega Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski zdradził sekret treningów

Jak się okazało, Mariusz Pudzianowski wcale nie forsuje przesadnie tempa na swoich treningach biegowych. Sam zaznaczył, że tę formę zajęć traktuje trochę jak zabawę. Nie ma najwyraźniej w planach bić maratońskich rekordów. "Ja się tym bawię. Cztery-pięć kilometrów max robię. 7 minut na kilometr, czasem więcej. Nie biegam na czas" - wyjaśnił "Pudzian", zdradzając tym samym kolejny sekret swoich treningów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze