Krzysztof Radzikowski z dzieckiem

i

Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski z dzieckiem

Wydało się publicznie, jakim ojcem jest Krzysztof Radzikowski. Trudno uwierzyć, co robi ten twardziel

2021-11-29 17:24

Krzysztof Radzikowski latami swojej kariery udowodnił już, że jest prawdziwym twardzielem. Uchodzi za osobę, która niczego się nie boi, a szczególnie kolejnych sportowych wyzwań. Od jakiegoś czasu ma jednak bardzo poważne zadanie w domu. Gwiazda Gogglebox TTV i zawodnik MMA oraz strongman sprawdza się w roli ojca. Najnowsze wiadomości zdradzają, jakim tatą jest potężnie zbudowany Radzikowski.

Krzysztof Radzikowski to postać, która błyskawicznie zdobyła popularność w całej Polsce. Od lat potężnie zbudowany mężczyzna bierze udział w zawodach strongmanów. Choć w tej dyscyplinie zdobywał najwyższe laury na świecie, to prawdziwy rozgłos dały mu występy w popularnym programie Gogglebox TTV, gdzie z dużym dystansem komentuje wydarzenia ze szklanego ekranu. Ostatnio spróbował sił również w nowej dyscyplinie. Na gali FAME MMA 12 zmierzył się w klatce z Piotrem Bestią Piechowiakiem. Od jakiegoś czasu również w życiu prywatnym ma bardzo poważne zadanie, ponieważ został ojcem. Teraz wydało się, jakim tatą jest Krzysztof Radzikowski.

Mariuszowi Pudzianowskiemu wystarczy 15 minut. Daje z siebie wtedy wszystko, a pot leje się strumieniami

Takim ojcem jest Krzysztof Radzikowski

Krzysztof Radzikowski bardzo cieszył się z narodzin dziecka. Jeszcze przed przyjściem pociechy na świat wielokrotnie wyrażał swoje odczucia na Instagramie. Teraz nie przestaje tego robić i właśnie z tego powodu wiemy, jakim jest ojcem. Wydawałoby się, że Radzikowski to prawdziwy twardziel, którego ciężko poruszyć. Tymczasem jego dziecko działa na niego w sposób bardzo kojący, a strongman i początkujący zawodnik MMA zmienia się przy nim nie do poznania. Czule zajmuje się pociechą i stara się spędzać z nią każdą wolną chwilę. Jak się okazuje, nie odcina się również od rodzicielskich obowiązków, choć innych ma bardzo dużo.

Piotr Żyła nagle zdjął spodnie i zaczął strasznie dyszeć! Wszystko się nagrało, dziwne WIDEO

Krzysztof Radzikowski z dzieckiem

i

Autor: Instagram Krzysztof Radzikowski z dzieckiem

Krzysztof Radzikowski pokazał syna

Po raz kolejny Krzysztof Radzikowski pokazał swojego syna, a obok zdjęć przedstawił plan na wieczór z dzieckiem. "Wykąpany, kolacja zjedzona, idziemy spać" - napisał przy fotkach z juniorem, dodając wymowne emotikony serduszek. Najwyraźniej rola ojca sprawia, że serce Radzikowskiego mięknie i robi wszystko, by potomkowi niczego nie brakowało od samego początku życia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze