Michał Boxdel Baron

i

Autor: Instagram/ boxdel Michał "Boxdel" Baron

FAME MMA zorganizuje galę na Stadionie Narodowym?! Boxdel zabrał głos w tej sprawie

2021-11-30 14:26

Kolejne gale organizowane przez federację FAME MMA cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a bilety na nie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Nic dziwnego, że w świecie freak fightu zaczęto zastanawiać się nad zorganizowaniem gali FAME MMA na... PGE Narodowym. Jak się okazuje, propozycja ta wcale nie musi być abstrakcją, bo głos w tej sprawie zabrał jeden z włodarzy FAME MMA - Michał "Boxdel" Baron.

Federacja FAME MMA to obecnie nie tylko jedna z największych federacji freak fightowych w Europie, ale prawdopodobnie również na świecie, która wciąż nie powiedziała ostatniego słowa. Kolejne gale spod szyldu FAME cieszą się coraz większą popularnością, a elektryzujące starcia na karcie walk sprawiają, że federacja pobija kolejne rekordy oglądalności. Po wydarzeniach w Arenie Gliwice oraz Ergo Arenie w Gdańsku, które były zapełnione po brzegi, pojawiły się plotki o tym, że FAME MMA mogłoby w przyszłości zorganizować galę na PGE Narodowym. Do tych doniesień odniósł się Michał "Boxdel" Baron, jeden z włodarzy FAME MMA.

Wydało się publicznie, jakim ojcem jest Krzysztof Radzikowski. Trudno uwierzyć, co robi ten twardziel

Zapełnienie PGE Narodowego, który podczas meczu reprezentacji Polski jest w stanie pomieścić niemalże 60 tysięcy osób to spory wyczyn, co odstrasza wielu artystów i organizatorów, przed urządzeniem tam wydarzeń. Oprócz Biało-czerwonych, wyprzedanie Narodowego udało się jeszcze Quebonafide i Taco Hemingwayowi. Zorganizowanie tam gali FAME MMA z pewnością byłoby wydarzeniem, o którym fani federacji jeszcze niedawno nawet nie marzyli. 

Jan Tomaszewski obwinił Paulo Sousę za brak Złotej Piłki dla Roberta Lewandowskiego! Nie miał litości dla Portugalczyka

Zobaczcie ring girls, które pojawią się na galach FAME MMA, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Boxdel skomentował pomysł organizacji FAME MMA na PGE Narodowym

Michał Baron postanowił odnieść się na Twitterze do plotek, według których taki scenariusz mógłby mieć miejsce. - walka na FAME: Narodowy gdy ogląda Cię pare razy więcej kibiców na żywo niż na naszych rekordowych obiektach - nie umiem sobie tego wyobrazić - napisał krótko jeden z włodarzy FAME MMA. Wpis "Boxdela" nie jest jednak nastawiony na zdementowanie plotek, a właściciele federacji nie raz pokazywali już, że mierzą bardzo wysoko i są w stanie dokonać niemożliwego. 

Wzięli Mariusza Pudzianowskiego z zaskoczenia! Włożyli mu to w ręce i kazali brać się do roboty

Sonda
Fame MMA - czy brakowałoby ci tego wydarzenia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze