Niespodziewane słowa szefa KSW o Mamedzie Khalidovie. Od wielu lat zaskakuje, jest niedoceniany

2021-12-07 15:06
Mamed Khalidov
Autor: MAREK ZIELIŃSKI/SUPER EXPRESS Mamed Khalidov

Fajerwerki to coś, czego w tym starciu na sto procent nie zabraknie! To pojedynek dwóch światów – ikona MMA, doświadczony Mamed Chalidow (41 l., 35-7-2) kontra młody i głodny sukcesów Roberto Soldić (26 l., 19-3). Wojownik z Czeczenii odzyskał motywację. Będzie gorąco! - Liczy się sexy content raz w miesiącu i to na pewno dostarczymy w najwyższej jakości - zapowiada Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW. Jego słowa o Khalidovie mogą zaskakiwać!

Nadchodząca gala w Gliwicach zapowiada się pasjonująco. Mamed Chalidow (41 l.) kontra Roberto Soldić (26 l.) to walka dwóch żywiołów! 15 lat różnicy w klatce nie powinno mieć większego znaczenia, choć polski wojownik pochodzący z Czeczenii przyznawał na konferencji, że czuje się underdogiem. - Myślę, że to dobrze, bo to powoduje, że jest skupiony i presja go nie dotyczy. Ta percepcja też jest trochę zniekształcona przez publikę - twierdzi szef KSW. Walki "Robocopa" od 2016 roku tylko dwukrotnie kończyły się przez decyzję sędziów.

NIE PRZEGAP! "Balboa" przed finałem Gromdy: Kasa schodzi na drugi plan, zwycięstwo z "Maximusem" da mi chwałę! [TYLKO U NAS]

KSW 65. Martin Lewandowski: Mamed jest mniej doceniany

- Soldić wchodzi i zawsze dokonuje egzekucji. Mamed przez rzadkie występy w KSW stał się mniej docenianym zawodnikiem. Ma większe doświadczenie, zawsze potrafił zaskakiwać, jak w walce ze Scottem Askhamem. Nikt nie walczy tak jak on! - przyznaje Lewandowski. Zdaniem szefa KSW pojedynek jest trudny do wytypowania.

W tej walce jest wszystko, co najbardziej kocham. Szacunek, skromność. Dla mnie to jest prawdziwy sportowiec i człowiek – zapowiada to starcie Chalidow. Ikona KSW przyznała, że sport wciąż sprawia jej przyjemność. – Kręci mnie to jeszcze, cieszy mnie i chcę się sprawdzać. Wróciłem po przegranych, problemach ze swoim zdrowiem, przejściach i mam wsparcie od kibiców. To dało mi siłę, chęć i cel – zapewnia przed historycznym starciem.

NIE PRZEGAP! Niezwykła wizyta Jana Błachowicza na poligonie. Wskoczył do czołgu i... Zdecydował się na to wyznanie

KSW 65: Kiedy i gdzie oglądać galę Khalidov - Soldić?

Co okaże się kluczowe dla losów pojedynku? Młodzieńcza eksplozja Soldicia czy doświadczenie i nieprzewidywalność Chalidowa? Gala KSW 65 z walką Soldić vs Chalidow odbędzie się 18 grudnia w Gliwicach. Transmisja na żywo tylko na platformie Viaplay.

Sonda
Co sądzisz o transmisjach KSW w Viaplay?
Nagła metamorfoza Mameda Khalidova. Po tych zdjęciach będziecie OSŁUPIENI, ciężki szok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze