Ale przemiana

Tak zmieniła się gwiazda FAME MMA Amadeusz Ferrari. Ale metamorfoza od pierwszej gali! Niesamowite

2023-04-05 17:58

Amadeusz Ferrari szykuje się do jednego z największych wyzwań w swojej przygodzie z freak-fightami. Podczas gali FAME MMA 18 ma stoczyć jednego wieczoru aż dwa pojedynki. Dla niektórych to będzie duże zaskoczenie, gdy przypomną sobie, jak wyglądał Ferrari przy okazji pierwszych pojedynków dla tej organizacji. Przygotowaliśmy galerię, w której możecie zobaczyć jego zdjęcia jeszcze z walki na FAME MMA 2 w 2018 roku. Aż trudno uwierzyć, jaką drogę przeszedł do miejsca, w którym znajduje się teraz.

Amadeusz Ferrari trafił do FAME MMA jeszcze jako średnio rozpoznawalna postać w internecie. Dzięki swojemu "zadymiarskiego" charakterowi szybko zaskarbił sobie sympatię dziesiątek tysięcy internautów. Na przestrzeni pięciu lat zyskał naprawdę wielu fanów. Na kolejnej gali FAME MMA szykuje się bardzo poważne wyzwanie dla Ferrariego. Na jednej gali ma zmierzyć się z dwoma zawodnikami - Kacprem Błońskim i Marcinem Dubielem.

Jacek Murański przyznał, że ma kontakt ze zmarłym synem. Posłuchał się go w ważnej sprawie: Denerwował się

Tak zmienił się Amadeusz Ferrari, zawodnik FAME MMA

Porównując zdjęcia sprzed lat do dzisiejszych trudno nie zauważyć, jak bardzo zmienił się Amadeusz Ferrari. Popularny zawodnik FAME MMA na samym początku był bardzo młody, co widać było także po jego wizerunku, który na przestrzeni lat diametralnie się zmienił.

Ułożona fryzura i zarost sprawiły, że dziś wygląda już zupełnie inaczej. Nie zmienił się jednak jego charakter. Dziś zawodnik nazywa się "Władcą Piekieł", choć teoretycznie powinien zrezygnować z tego pseudonimu po porażce z Kamilem Łaszczykiem na ostatniej gali w Krakowie. Zobacz zdjęcia w naszej galerii, by zobaczyć jaką metamorfozę przeszedł Ferrari.

Amadeusz Ferrari - kim jest? Bilans walk

Amadeusz Ferrari to tak naprawdę Amadeusz Roślik. Gwiazdor FAME MMA stoczył pierwszy pojedynek na gali FAME MMA 2 z Sylwestrem Tkoczem, znanym jako "Bystrzak". Ferrari wygrał walkę w pierwszej rundzie po ciosach pięściami. Stoczył jedenaście pojedynków, z czego dziesięć w FAME MMA i jeden w High League. Jego bilans to sześć porażek i pięć wygranych.

Te słowa Boxdela o walce Błoński - Ferrari - Dubiel nie przejdą bez echa! Sylwester Wardęga zapytał go o to wprost. Musiał odpowiedzieć

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Listen on Spreaker.
Najnowsze