Marta Linkimaster Linkiewicz - Ewa Kleo Brodnicka WYNIK walki Fame MMA 18. Kto wygrał 20.05.2023

i

Autor: FAME MMA / Facebook

Wszystko wyszło!

To zrobiła Marta Linkiewicz po przegranej z Ewą Brodnicką. Wstała specjalnie rano, kieliszek w tle

2023-05-21 13:21

Marta Linkiewicz przegrała swoją konfrontację na FAME MMA 18 z Ewą Brodnicką i na kilka godzin po walce postanowiła pochwalić się tym, co zrobiła po tym głośnym, medialnym starciu. Na Instagramie celebrytki pojawiło się zdjęcie, które ujawnia dosłownie wszystko. Okazuje się, że gwiazda na łyk trunku z kieliszka wstała specjalnie rano. Jej fotografia wszystko ujawniła.

Walka Marty Linkiewicz i Ewy Brodnickiej na FAME MMA 18 była wydarzeniem, którym żyła cała Polska. Walka zakończyła się ostatecznie zwycięstwem Ewy Brodnickiej, a sama Linkiewicz postanowiła pokazać, co zrobiła poranek po walce. Okazuje się, że gwiazda federacji wstała specjalnie rano tylko po to, aby móc raczyć się złocistym trunkiem z kieliszka. Zdjęcie obiegło internet.

Marta Linkiewicz zrobiła to po walce z Ewą Brodnicką. Zdjęcie nie pozostawia wątpliwości

Nie da się ukryć, że starcie między Ewą Brodnicką a Martą Linkiewicz było dla wielu fanów freak-fightów argumentem, aby na poważnie zainteresować się galą FAME MMA 18. Ostatecznie, w pojedynku pań górą była były mistrzyni świata i Europy WBO w wadze super piórkowej. Sama Linkiewicz na kilka godzin po starciu postanowiła zrobić wiele mówiące zdjęcie na mediach społecznościowych. Okazało się, że pojedynek ze sportsmenką bardzo ją wymęczył, to też położyła się spać. Gdy jednak wstała, nie mogła oprzeć się kieliszkowi z szampanem i bardzo pożywnym śniadaniem.

- Śniadanko. Szampan miał być wczoraj, ale poszłam spać - podpisała fotografię Marta Linkiewicz.

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze