Tomasz Miękina i Artur Szpilka

i

Autor: Instagram Tomasz Miękina i Artur Szpilka

Ekstremalne wyzwanie

Trener Artura Szpilki dokonał niebywałej rzeczy! Zajęło mu to 42 godziny, ogromny szacunek

2022-09-26 16:34

Artur Szpilka odpoczywa po ostatniej walce z Denisem Załęckim na gali High League 4 w Gliwicach, ale jeden z jego trenerów nie ma wolnego. Tomasz Miękina, który zajmuje się przygotowaniem fizycznym "Szpili", kilka dni po wspomnianym pojedynku wsiadł na rower i przejechał całą Polskę z północy na południe!

Szpilka o współpracy z Miękiną wypowiada się w samych superlatywach. W trenerze imponuje mu m.in. to, że szkoleniowiec na treningach również wylewa hektolitry potu. Samego siebie przeszedł jednak w ostatnich dniach, gdy podjął się ekstremalnego wyzwania. Trener "Szpili" za cel postawił sobie przejechanie rowerem całej Polski i cały i zdrowy dotarł do mety.

Mocne słowa Artura Szpilki o freakach po gali High League! Wskazał, co mu nie pasuje, jasne stanowisko

Miękina wyruszył z Helu, a po 42 godzinach zameldował się w Zakopanem! W sumie pokonał 762 km, a średnio na godzinę pokonał 18 km!

- Czuję się dobrze, myślałem, że będzie znacznie gorzej. Poza mikrourazami nic mi nie dolega. Teraz czas na regenerację i potem kolejne wzywania - powiedział trener po dojechaniu do Zakopanego.

Szkoleniowiec odpocznie chwilę i wkrótce rozpocznie kolejny obóz przygotowawczy ze Szpilką. Były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w boksie zdradził ostatnio, że do klatki powróci w styczniu na gali KSW. Nazwisko rywala nie jest jeszcze znane, ale w kuluarach mówi się, że jego przeciwnikiem będzie znakomity kickbokser Arkadiusz Wrzosek!

Artur Szpilka publicznie zaorał Denisa Załęckiego. Cięta riposta, Szpila nie mógł się powstrzymać

Kulisy debiutu Artura Szpilki na gali KSW
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze