Tylko Jeden: Michał Sobiech górą w starciu dwóch przyjaciół! "To była walka programu" [WIDEO]

2020-04-03 23:39 MC
Michał Sobiech i Karol Wesling
Autor: Polsat Michał Sobiech i Karol Wesling

Michał Sobiech i Karol Wesling zaprzyjaźnili się w ciągu kilku tygodni wspólnego mieszkania oraz treningów w programie Tylko Jeden. Musieli jednak o tym zapomnieć przynajmniej na kilka minut, kiedy stanęli naprzeciw siebie w klatce. Kto uzupełnił stawkę półfinalistów?

- Pierwszy raz w programie jest taka sytuacja, że ktoś kogo aż tak dobrze znasz jest twoim przeciwnikiem. Dotąd wygrywałem wszystkie pojedynki - mówił Michał Sobiech.

- Lubię Michała i jakoś się skumaliśmy się. Potrafimy sobie pożartować, on ma ten dystans do siebie, do wszystkiego co jest wokół. Po prostu mam wrażenie, że nadajemy na tych samych falach - stwierdził Karol Wesling.

Walka Weslinga i Sobiecha była bardzo zacięta. Nikt się nie oszczędzał, nie było mowy o odpuszczaniu. Dwie rundy obfitowały w ogromne emocje. Wygrał Sobiech. - Jak dla mnie, na razie, to była walka programu - ocenił współwłaściciel KSW Maciej Kawulski. Gdy emocje opadły, okazało się, że Wesling złamał rękę...

W programie Tylko Jeden uczestnicy walką o kontrakt z KSW wart 200 tysięcy złotych. Wcześniej walki przegrali Paweł Kiełek, Mariusz Radziszewski i Kamil Dołgowski, natomiast Bartłomiej Gładkowicz odpadł po tym, jak nie zrobił wagi.