Karol Wesling: Kim jest uczestnik programu Tylko Jeden?

2020-03-06 6:54 MC
Karol Wesling
Autor: Materiały prasowe Karol Wesling

Kim jest Karol Wesling? To jeden z uczestników programu Tylko Jeden. Kilka lat temu walczył z nowotworem i wrócił do sportu. Sprawdźcie najważniejsze informacje na temat Karola Weslinga.

W programie Tylko Jeden dziesięciu zawodników walczy o kontrakt z KSW. Wszyscy są skoszarowani w domu koło Warszawy, gdzie trenują pod okiem dwóch doświadczonych szkoleniowców Marcin Wrzoska i Łukasza Zaborowskiego. Co tydzień dwóch z nich stoczy walkę. Przegrywający odpada. W kwietniu na gali KSW dwóch najlepszych zmierzy się w pojedynku, którego stawką będzie kontrakt o wartości 200 tysięcy złotych. Zwycięzca może być... Tylko Jeden.

Karol Wesling - kim jest?

Karol Wesling jest związany ze sportem od najmłodszych lat. Trenował lekką atletykę, akrobatykę i piłkę nożną. W wieku 18 lat postawił na sporty walki. Obecnie jest zawodnikiem i trenerem MMA, Muay Thai i K1. Na swoim koncie nie ma jeszcze zawodowej walki w MMA. Może się pochwalić tytułem Mistrza Polski Kickboxingu federacji WKSF i UFR, Mistrza Polski MMA "Time of Masters" i złotem Pucharu Europy Mazovia CUP w formule MMA.

Trzy lata temu stoczył jednak najważniejszą walkę w życiu - musiał się zmierzyć z nowotworem w lewej komorze serca. Przeszedł operację i po kilkumiesięcznej rehabilitacji wrócił do sportu. Na co dzień pracuje jako szef kuchni we włoskim bistro, prowadzi treningi indywidualne i grupowe, jak również zdarza mu się pilnować porządku w warszawskich klubach.

Karol Wesling - Instagram, Facebook

Wesling posiada profile na Instagramie i Facebooku. Na Instagramie ma ponad 300 obserwujących, natomiast na Facebooku ponad 1300 fanów. Można tam znaleźć między innymi zdjęcia z treningów, jak również jego syna

Najnowsze