Tylko Jeden: Nieudany powrót Pawła Kiełka. Bartłomiej Gładkowicz nie zrobił wagi [WIDEO]

2020-03-27 23:40 MC
Piotr Walawski
Autor: Polsat.pl Piotr Walawski wygrał walkę w czwartym odcinku programu Tylko Jeden

W czwartym odcinku Tylko Jeden mieli zmierzyć się dwaj młodzi zawodnicy Bartłomiej Gładkowicz i Piotr Walawski. Ten pierwszy musiał w tydzień zrzucić kilkanaście kilogramów, co było nie lada wyzwaniem. Nie dał rady i opuścił program. W tej sytuacji drugą szansę otrzymał Paweł Kiełek. Górą był jednak "Leda".

Bartłomiej Gładkowicz robił, co mógł, by zmieścić się w limicie wagowym. Na co dzień waży 93 kg. Musiał "ściąć" wagę do 81 kg. Nie udało się, dlatego musiał pożegnać się z udziałem w programie Tylko Jeden. - Starałem się od początku. Trudno, przestrzeliłem - powiedział Gładkowicz. - Mogę tylko powiedzieć, że przepraszam - dodał.

Tylko Jeden: Co z finałem programu? [WIDEO]

Piotr Walawski był mocno nastawiony na walkę. Tak mocno, że do zadania, jakim było w czwartym odcinku gotowanie dla Blanki Lipińskiej, nie podszedł na sto procent. - Jestem tutaj tylko po to, żeby walczyć - stwierdził.

Walawski wszedł w końcu do klatki. Jego rywalem okazał się Paweł Kiełek, który pierwotnie pożegnał się z programem po pierwszym odcinku. Dostał jednak kolejną szansę i postanowił z niej skorzystać. Chociaż miał kilka godzin na zrobienie wagi, dał radę.

Dla "Ledy" była to doskonała okazja do rewanżu, bo kiedyś przegrał z Kiełkiem. Teraz było inaczej. W pierwszej rundzie obaj dużo czasu spędzili w klinczu. W kolejnej wymienili sporo ciosów. "Leda" był lepszy w parterze i sędziowie wskazali jego jako zwycięzcę. Kiełek drugi raz w ciągu kilku tygodni musiał przełknąć gorycz porażki.

W programie Tylko Jeden zawodnicy walczą o kontrakt z Federacją KSW o wartości 200 tysięcy złotych. Wcześniej, oprócz Kiełka, odpadli Mariusz Radziszewski i Kamil Dołgowski.

Maciej Kawulski o przyszłości MMA w czasach KORONAWIRUSA. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze