Tylko Jeden: Co z finałem programu? Maciej Kawulski zdradził szczegóły [WIDEO]

2020-03-27 16:44 MC
Tylko Jeden
Autor: Polsat Tylko Jeden

Koronawirus sprawił, że KSW musiało odwołać gale numer "53" i "54". Na tej drugiej dwóch finalistów reality show Tylko Jeden miało walczyć o kontrakt z KSW. Co teraz? Jeden ze współwłaścicieli federacji Maciej Kawulski został o to zapytany przez Andrzeja Kostyrę.

Tylko Jeden to program, który można oglądać na antenie Polsatu, gdzie dziesięciu zawodników rywalizuje o kontrakt z KSW wart 200 tysięcy złotych. Według pierwotnego planu, finał miał się odbyć na kwietniowej gali KSW 54. W związku z koronawirusem nie ma mowy o organizacji tego wydarzenia. Finał Tylko Jeden odbędzie się w innych warunkach, o czym opowiedział Maciej Kawulski.

Tylko Jeden: Znamy finalistów programu!

- Ostatnie dwa odcinki programu kręciliśmy w warunkach absolutnie okrojonych, bez publiczności, z ekipą okrojoną do niezbędnego trzonu. Przy okazji nauczyliśmy się pracy w mocno sterylnych warunkach. To było możliwe, ponieważ zawodnicy byli poddani takiej naturalnej kwarantannie, byli odcięci od świata - wyjaśnił Kawulski.

Kucharz rzucił Blankę Lipińską na kolana, czyli Mieszane Sztuki Kulinarne

- Finał chcemy pokazać w dokładnie takich samych warunkach, w okrojonym składzie, na sali, na której trenują. Być może elementem dodającym atrakcyjności, że być może walka finałowa będzie na żywo. Jesteśmy w trakcie analizy tej sytuacji - dodał.

Maciej Kawulski o przyszłości MMA w czasach KORONAWIRUSA. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze