Bartłomiej Gładkowicz: Kim jest uczestnik programu Tylko Jeden?

2020-03-06 6:00 MC
Bartłomiej Gładkowicz
Autor: Materiały prasowe Bartłomiej Gładkowicz

Kim jest Bartłomiej Gładkowicz? To młody zawodnik MMA, który będzie walczył o kontrakt z KSW w programie Tylko Jeden. Sprawdźcie najważniejsze informacje o Bartłomieju Gładkowiczu.

W programie Tylko Jeden dziesięciu zawodników walczy o kontrakt z KSW. Wszyscy są skoszarowani w domu koło Warszawy, gdzie trenują pod okiem dwóch doświadczonych szkoleniowców Marcin Wrzoska i Łukasza Zaborowskiego. Co tydzień dwóch z nich stoczy walkę. Przegrywający odpada. W kwietniu na gali KSW dwóch najlepszych zmierzy się w pojedynku, którego stawką będzie kontrakt o wartości 200 tysięcy złotych. Zwycięzca może być... Tylko Jeden.

Bartłomiej Gładkowicz - kim jest?

Bartłomiej Gładkowicz urodził się 19 czerwca 1996 roku. Pochodzi z Bydgoszczy. Reprezentuje tamtejsze kluby XYZ Fighting Division oraz Fight Academy. Mieszane sztuki walki trenuje od siedmiu lat. Jest między innymi posiadaczem purpurowego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. W MMA stoczył do tej pory pięć pojedynków. Bilans? Pięć zwycięstw, z czego cztery odniósł przed czasem! Jego pseudonim to "Clark Kent". Na co dzień pracuje w międzynarodowej korporacji.

Bartłomiej Gładkowicz - Instagram, Facebook

Gładkowicza można znaleźć w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 1500 osób. Zamieszcza tam zdjęcia z walk, treningów czy życia prywatnego. W tym momencie więcej osób obserwuje go na Facebooku. To ponad 1800 osób.