Piotr Walawski: Kim jest uczestnik programu Tylko Jeden?

2020-03-06 6:23 MC
Piotr Walawski
Autor: Materiały prasowe Piotr Walawski

Kim jest Piotr Walawski? To zawodnik MMA, który będzie walczył o zawodowy kontrakt z KSW w programie Tylko Jeden. Sprawdźcie najważniejsze informacje na temat Piotra Walawskiego.

W programie Tylko Jeden dziesięciu zawodników walczy o kontrakt z KSW. Wszyscy są skoszarowani w domu koło Warszawy, gdzie trenują pod okiem dwóch doświadczonych szkoleniowców Marcin Wrzoska i Łukasza Zaborowskiego. Co tydzień dwóch z nich stoczy walkę. Przegrywający odpada. W kwietniu na gali KSW dwóch najlepszych zmierzy się w pojedynku, którego stawką będzie kontrakt o wartości 200 tysięcy złotych. Zwycięzca może być... Tylko Jeden.

Piotr Walawski - kim jest?

Piotr Walawaki urodził się 13 września 1997 roku. Łodzianin ma pseudonim "Leda" i na co dzień trenuje w miejscowym klubie Shark Top Team. Jego wielkimi idolami są Bruce Lee i Jean-Claude Van Damme, od dziecka chciał im dorównać. Dotychczas stoczył 12 walk w MMA. Jego bilans to siedem zwycięstw, cztery porażki i jeden remis. Walczył między innymi na galach TFL i FEN. Walawski na co dzień jest trenerem personalnym.

Piotr Walawski - Instagram, Facebook

Walawski jest aktywnym użytkownikiem Instagrama i Facebooka. Na każdym z tych kanałów społecznościowych obserwuje go ponad 2,5 tysiąca osób. Zamieszcza tam między innymi zdjęcia z życia prywatnego czy treningów.

Najnowsze