Dorota Jurkowska i Jan Błachowicz

i

Autor: Instagram/d.jurkowska87 Dorota Jurkowska i Jan Błachowicz

Ukochana Jana Błachowicza nie wytrzymała! Ostry komentarz: "Co trzeba mieć w głowie? Wybitne K***A nic"

2022-06-27 21:49

Rozpoczęło się lato, a to - niestety - jak co roku okres pojawiania się fatalnych informacji na temat zachowania niektórych dorosłych. Nie brakuje osób, które zostawiają w rozgrzanych samochodach dzieci lub zwierzęta. Mocny głos w tej sprawie zabrała ukochana Jana Błachowicza, a zarazem jego menedżerka, Dorota Jurkowska.

Jan Błachowicz myślami zbliża się powoli w kierunku kolejnego mistrzowskiego pojedynku w organizacji UFC. Jego przeciwnikiem powinien być Jiri Prochazka. Kibice czekają na to starcie - zwłaszcza, że może się ono odbyć w Europie Środkowej. Zanim jednak dojdzie do tego pojedynku minie jeszcze wiele miesięcy, a sporo obowiązków czeka menedżerkę "Cieszyńskiego Księcia" i jego ukochaną, Dorotę Jurkowską. Ta ma przed sobą dużo pracy. Nie zapomina jednak też o innych kwestiach. A jedną z nich jest kompletny brak odpowiedzialności prezentowany przez niektórych ludzi. W mediach społecznościowych zabrała głos w ważnej społecznie sprawie.

Dorota Jurkowska zabrała głos w ważnej sprawie

W wakacje często słychać o kolejnych przypadkach skandalicznego zachowania dorosłych, którzy zostawiają w samochodach dzieci lub zwierzęta. Choć najgorętszy okres dopiero przed nami, to już nie brakuje doniesień o kolejnych przypadkach skrajnie nieodpowiedzialnej postawy. Menedżerka byłego mistrza UFC zabrała głos w tej sprawie.

Zobacz także: Błachowicz wygrywa ringową wojnę przez kontuzję Rakicia! Polak dostanie walkę o pas?!

- Do ludzi, którym myślenie sprawia wybitny kłopot. To jest niewiarygodne, że trzeba o tym w ogóle przypominać i to z taką częstotliwością! Wychodząc z auta nie zostawiaj w nim dziecka lub zwierzaka. Nigdy! Nawet na chwilę (...) Słysząc ostatnie zdarzenia zastanawiam się, co trzeba mieć w głowie?! No właśnie wybitne k... nic! - napisała Dorota Jurkowska

Jan Błachowicz - OSIĄGNIĘCIA

Jan Błachowicz stoczył 38 pojedynków w zawodowym MMA. "Cieszyński Książę" karierę zaczynał w KSW, gdzie był mistrzem kategorii półciężkiej. W 2014 roku trafił do UFC, dla którego stoczył do tej pory szesnaście walk. We wrześniu 2020 roku został mistrzem organizacji po nokaucie na Dominicku Reyesie. W marcu 2021 roku obronił pas, pokonując przez decyzję Israela Adesanyę. W październiku 2021 roku przegrał z Gloverem Teixeirą i stracił mistrzowski pas. W maju 2022 roku pokonał Aleksandara Rakicia.

Sonda
Czy Jan Błachowicz odzyska pas mistrza świata UFC?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze