Łukasz Mandzio Samoń

i

Autor: FAME MMA Łukasz "Mandzio" Samoń

Przełożyli starcie

Walka FAME MMA 17 wypada w ostatniej chwili. Przełożyli ją na kolejną galę, ważna informacja

2023-02-01 18:08

Złe wieści dla fanów FAME MMA przed piątkową galą. Na FAME MMA 17 nie zobaczymy walki "Karolka" z "Mandziem". Z powodu kontuzji Łukasza Samonia starcie musiało zostać przełożone. Wszystko wskazuje na to, że do pojedynku dojdzie w maju. - Ryzyko poważnego uszkodzenia mięśnia czworogłowego uda jest zdaniem lekarzy zbyt duże - czytamy w oświadczeniu FAME MMA.

Fatalne informacje przed galą FAME MMA 17. Nie dojdzie do walki Łukasza "Mandzio" Samonia z Karolem "Karolkiem" Dąbrowskim. Już kilka dni temu mówiwono o potencjalnym urazie pierwszego z YouTuberów. Złe wieści potwierdziły się dwa dni przed walką. "Mandzio" wypada z pojedynku, bo ryzyko pogłębienia się urazu jest zdaniem lekarzy zbyt duże.

FAME MMA 17: Walka "Mandzio" - "Karolek" przełożona na kolejną galę

FAME MMA wydało w sprawie tego pojedynku specjalny komunikat, który rozwiewa wątpliwości w sprawie tego starcia.

- Do końca próbowaliśmy próby doprowadzenia do walki między Łukaszem Samoniem a Karolem Dąbrowskim. Przeprowadzailiśmy dodatkowe badania USG i konsultacje lekarskie ze specjalistami, którzy potwierdzili wcześniejszą diagnozę - uszkodzenie głowy mięśnia czworogłowego uda z rozległym krwiakiem, którego wchłanianie jest zaburzone i powolne. Łukasz mimo wszystko chciał przystąpić do walki i nalegał na zmianę formuły. Niestety, ryzyko bardzo poważnego uszkodzenia mięśnia czworogłowego udane jest zdaniem lekarzy zbyt duże, a dla nas zdrowie zawodników jest najwyższym priorytetem - czytamy w oświadczeniu FAME MMA.

QUIZ: Ile wiesz o FAME MMA? Sprawdź się w naszym quizie!

Pytanie 1 z 14
Zacznijmy od czegoś łatwego. W walce wieczoru FAME MMA 1 zawalczył Michał "BOXDEL" Baron. Kto był jego rywalem?
Mirosław Okniński przed galą FAME MMA 17. Ferrari trenuje! "Jestem w szoku"
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze