Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mariusz Pudzianowski

fatalne wieści

Walka Pudzianowski - Khalidov zagrożona?! "Pudzian" pokazał zdjęcie swojej nogi, paskudnie to wygląda

2022-12-09 13:22

Walką Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem żyje masa fanów już od dłuższego czasu. Dwie legendy federacji KSW mają wreszcie spotkać się w walce wieczoru KSW 77: XTB. Mają, bo możliwe, że do walki niestety nie dojdzie. Mariusz Pudzianowski pokazał bowiem na swoich profilach w mediach społecznościowych zdjęcie swojej nogi, która nie wygląda zbyt dobrze.

Trudno wyobrazić sobie drugą walkę w MMA w ostatnich latach, która elektryzowałaby widzów bardziej, niż zestawienie Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem. Dwie legendy federacji KSW miałby spotkać się ze sobą w walce wieczoru gali KSW 77: XTB, która zaplanowana została na sobotę 17 grudnia w Arenie Gliwice. Na kilka dni przed starciem, Mariusz Pudzianowski pokazał jednak zdjęcie swojej nogi, które nie wygląda zbyt dobrze i w najgorszym wypadku, do walki Pudzian - Khalidov w ogóle może nie dojść w najbliższym czasie. 

Fatalne wieści tuż przed walką Mariusz Pudzianowski - Mamed Khalidov! Gwiazdor KSW pokazał zdjęcie swojej nogi, kiepski widok

Sport to zdrowie ale nie tym razem. Możeeee. nic sie nie urwało - napisał krótko w mediach społecznościowych Mariusz Pudzianowski, pokazując dwa zdjęcia lewej nogi, na którym widoczne jest wyraźnie zasinienie na wysokości kolana. Dodatkowo jak wynika z opisu, sam Pudzianowski nie wie jeszcze dokładnie, jak poważny może być ewentualny uraz, a co za tym idzie, czy będzie mógł za kilka dni wejść do oktagonu z Mamedem Khalidovem. 

Walka Pudzianowski - Khalidov zagrożona! "Pudzian" pokazał zdjęcie swojej nogi, paskudnie to wygląda

Jeśli kontuzja Mariusza Pudzianowskiego okazałaby się na tyle poważna, że legendarny zawodnik KSW faktycznie nie byłby w stanie zawalczyć z Khalidovem na gali KSW 77: XTB, to byłby to kolejny cios dla federacji w bardzo krótkim czasie. Kilka tygodni temu Artur Szpilka poinformował bowiem, że do jego starcia z Arkadiuszem Wrzoskiem, które miało odbyć się w styczniu również nie dojdzie, ze względu na kontuzję.

Zobaczcie, jaką formę Khalidov przygotował na walkę z Pudzianem, zaglądając do galerii poniżej!

Sonda
Chciałbyś zobaczyć walkę Don Kasjo - Mariusz Pudzianowski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze