Norman Parke

i

Autor: Instagram/storminnorman6116 Norman Parke

Ważne ogłoszenie Normana Parke'a o FAME MMA! Wielu będzie w szoku

2021-08-05 17:34

Norman Parke był w organizacji UFC, walczył dla KSW i pojawił się także w FAME MMA. Na jubileuszowej dziesiątej gali freak-fightowej organizacji "Stormin" pokonał Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego i niedługo wejdzie do klatki EFM SHOW. Na Instagramie Norman Parke opublikował ważne ogłoszenie dotyczące FAME MMA. Dla wielu może być to zaskoczenie.

Niewielu jest w świecie sportów walki takich zawodników jak Norman Parke. Za wyjątkowymi umiejętnościami "Stormina" idzie także wyjątkowa charyzma i umiejętność odnalezienia się w trash-talku. Parke pokonał na gali FAME MMA 10 Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego po decyzji sędziów. Przyszłość we freak-fightowej organizacji stanęła pod znakiem zapytania. Teraz w mediach społecznościowych zawodnika pojawiło się ważne ogłoszenie w sprawie potencjalnego, nadchodzącego pojedynku. 11 wrześniu Parke wyjdzie do klatki podczas EFM SHOW!

Norman Parke o współpracy z FAME MMA

Parke wyjdzie do klatki z Vladislavem Kanchevem znanym też jako "C-4"! - To klaun! Znokautuję go - zapowiada w trailerze gali Bułgar. Wszystko wskazuje na to, że po występie w Sofii, Parke... wróci do freak-fightowej organizacji. Irlandczyk z Północy opublikował na Instagramie wymowny wpis. - Witam, podpisałem kontrakt na więcej walk w FAME MMA. Mam kilka bardzo fajnych ofert walki - przyznał Norman Parke. Dla wielu będzie to niespodzianka - kibice spodziewali się, że Parke i FAME MMA to przygoda na jedną walkę.

Norman Parke - kim jest?

Norman Parke walczył dla UFC od 2012 do 2016 roku. W Polsce stał się popularny za sprawą występów w KSW, a przede wszystkim po starciach z Mateuszem Gamrotem. Między Polakiem i Irlandczykiem nie brakowało złej krwi, ale to reprezentant biało-czerwonych w dwóch walkach okazywał się lepszy. Jedno ze starć uznano jako nieodbyte. Parke był również tymczasowym mistrzem KSW w wadze lekkiej, ale stracił tytuł 10 lipca, gdy okazało się, że nie zrobił odpowiedniej wagi przed kolejną walką.

DON KASJO-PARKE: KTO WYGRAŁ? (Reżyser Życia, Kubańczyk, Ola Ciupa...)
Sonda
Kto wygrałby walkę Norman Parke - Popek?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze