Tomasz Walentek

i

Autor: Twitter / mmapolska.org

Wielka tragedia w Ukrainie! Nie żyje polski zawodnik MMA, został pożegnany przez legendę

2022-07-23 22:08

Smutne wieści dotarły z Ukrainy, polski ochotnik, który walczył w międzynarodowym legionie obrony Ukrainy - Tomasz Walentek zginął. Zawodnik MMA występował na Drugich Mistrzostwach Gliwic pokazując się z bardzo dobrej strony, wygrywają pojedynek w formule pierwszego kroku.

Organizacja MMA Polska przekazała informację na temat śmierci Tomasza Walentka. Zawodnik walczył w międzynarodowym legionie obrony,  w lutym Rosja zaatakowała Ukrainę i to za wschodnią granicą zginął Walentek. Polak w listopadzie wziął udział w Drugich Mistrzostwach MMA w Gliwicach, gdzie wygrał swoją walkę w formule pierwszego kroku.

Żona Michaela Schumachera nie mogła powstrzymać łez. Emocjonalna reakcja, legendarny kierowca został odznaczony

W rozmowie z "WP Sportowe Fakty" wypowiedział się na temat tragedii trener Walentka - Kamil Paczuski. - Ten chłopak był kilka razy na treningach. Oczywiście znałem go, ale nie można powiedzieć, że to był nasz podopieczny, bo do nas regularnie nie przychodził. Był jednak związany ze sportami walki. Wspólni znajomi zadzwonili, że takie zdarzenie miało miejsce - powiedział Paczuski.

Znamy przyczynę porażki Igi Świątek na Wimbledonie! Liderka światowego rankingu wiedziała, że w końcu nadejdzie ta chwila

Iga Świątek i przyjaciele dla Ukrainy - zobacz relację z charytatywnego meczu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze