Piotr Pająk zmierzy się na FAME MMA 10 z Alanem Kwiecińskim

i

Autor: Instagram/ alan.kwiecinski92, podroze_wojownika_youtube Piotr Pająk zmierzy się na FAME MMA 10 z Alanem Kwiecińskim

Wielki rewanż na FAME MMA 10! Takiego zestawienia nikt się nie spodziewał, szykuje się prawdziwa bitka

2021-04-29 20:31

Na kilkanaście dni przed galą FAME MMA włodarze przekazali fatalne wieści według których, Gamou Fall doznał poważnej kontuzji i nie będzie mógł walczyć z Piotrem Pająkiem. YouTuber natychmiast poznał swojego nowego rywala i z pewnością ani on, ani fani FAME MMA nie będą zawiedzeni. Szykuje się bowiem prawdziwa bitka i wielki rewanż za galę FAME MMA 8 i debiut Piotra Pająka, który teraz będzie miał okazję zrewanżować się za przegraną Alanowi Kwiecińskiemu.

Podczas jubileuszowej gali FAME MMA 10 dojdzie do wielu emocjonujących pojedynków. Jeden z nich został dodany do karty walk na ostatnią chwilę. Piotr Pająk miał zmierzyć się z Gamou Fallem, ale zamiast tego dojdzie do wielkiego rewanżu. Początkowo włodarze federacji przekazali fatalne wieści przed galą FAME MMA 10, według których z walki wyleciał rywal Piotra Pająką. - Niestety Gamou Fall doznał złamania spiralnego czwartej kości śródręcza i nie wystąpi na FAME 10. GAMOU WRACAJ DO ZDROWIA!!! (...) Piotr Pająk ma już nowego przeciwnika. Poznacie go już dziś o 20:00 - poinformowała freak-fightowa federacja za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Zgodnie z obietnicą, kibice FAME MMA już poznali nowego rywala Piotra Pająka i z pewnością nie będą narzekać. 

Wielki rewanż na FAME MMA 10

Jak się bowiem okazuje, w zastępstwie za Gamou Falla, z Piotrem Pająkiem zmierzy się Alan Kwieciński. Jeden z gwiazdorów FAME MMA, który zasłynął w programie "Warsaw Shore" mierzył się już z Pająkiem na gali FAME MMA 8 w kategorii K1 i wygrał wtedy decyzją sędziów, z czym pogodzić się mógł się Piotr Pająk. Teraz YouTuber będzie miał okazję udowodnić swoją rację i zrewanżować się za tamtą porażkę, która miała miejsce na listopadowej gali. Między zawodnikami do tej pory nie brakuje złej krwi, co tylko podnosi emocje przed tym pojedynkiem. Alan Kwieciński i Piotr Pająk zmierzą się już na gali FAME MMA 10, która odbędzie się 15 maja. 

Jeden z najważniejszych faktów o związku Kamili Wybrańczyk i Artura Szpilki wyszedł na jaw. Relacje były toksyczne

DON KASJO: Przed walką z Normanem NĘKA MNIE POLICJA | Andrzej Kostyra

FAME MMA 10 KARTA WALK

Piotr Pająk nie krył swojego oburzenia po listopadowej walce na FAME MMA 8 z Alanem Kwiecińskim w kategorii K1 i w dalszym ciągu utrzymuje, że jego rywal specjalnie zbijał uderzenia na krocze, aby YouTuber był upominany przez sędziego. Teraz Pająk będzie miał okazję zrewanżować się za swoją porażkę w debiucie w FAME MMA. Obaj zawodnicy z pewnością nie będą cofać ręki w oktagonie, dzięki czemu zapowiada nam się niezwykle emocjonujące starcie. 

  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Norman Parke
  • Marcin Dubiel vs Cezary Nykiel
  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz vs Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk
  • Dawid Malczyński vs Adrian "Polak" Polański
  • Arkadiusz "AroY" Tańcula vs Mateusz "Muran" Murański
  • Dawid "Ambro" Abmroziak vs Kamil "Hassi" Hassan
  • Łukasz Lupa vs Gabriel "Arab" Al-Sulwi
  • Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
  • Mikołaj Śmieszek vs Michał Gala
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Zegarek Conora McGregora kosztuje krocie! Jego cena zwala z nóg, gwiazdor UFC mógłby za to kupić mieszkanie

Sonda
Don Kasjo - Norman Parke: kto wygra?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze