Jeden z najważniejszych faktów o związku Kamili Wybrańczyk i Artura Szpilki wyszedł na jaw. Relacje były toksyczne

2021-04-29 12:11 jwa
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Autor: SE Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka od wielu lat stanowią świetnie rozumiejącą się parę. Początki ich związku jednak nie były takie, jak można sobie wyobrażać. Poznali się, gdy oboje czuli się zranieni. W związku z tym wcale nie planowali wielkiej miłości, która tak naprawdę ich połączyła. O wszystkich szczegółach w tej palącej fanów pięściarza sprawie poinformowała sama narzeczona sportowca. W wywiadzie Kamila Wybrańczyk nie miała żadnych tajemnic.

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk są jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w Polsce i to nie powinno raczej nikogo dziwić. On jest jednym z czołowych pięściarzy. Od lat zdobywa popularność dzięki swojemu luźnemu stylowi bycia. Często raczy na Instagramie zdjęciami prywatnymi właśnie z narzeczoną Kamilą Wybrańczyk. Kobieta jest utalentowaną wokalistką, modelką i bizneswoman. Jednak ostatnio postanowiła spróbować sił w kolejnej dziedzinie, co sprawiło, że kolejnych fanów zaczęło jej przybywać bardzo szybko. Otóż Kamila Wybrańczyk wystąpiła na gali FAME MMA. Jej debiut był tak udany, że władze federacji dały jej możliwość starcia o pas w kolejnej walce przeciwko Marcie Linkiewicz. Wydaje się, że związek Szpilki i Wybrańczyk to sielanka i są dla siebie stworzeni. Jednak na początku wcale nie zamierzali wpadać sobie w ramiona, o czym przeczytacie w poniższej galerii zdjęć.

Artur Szpilka narzeczona

Narzeczona Artura Szpilki w szczerym wywiadzie dla portalu interia.pl opowiedziała o szczegółach związku. Na jaw wyszły fakty, o których nawet najwierniejsi fani nie mieli pojęcia. Chodzi między innymi o przeszłość obojga. Powszechną wiedzą jest, że Artur Szpilka odsiadywał wyrok w więzieniu. Jednak niewielu zdawało sobie sprawę z jego miłosnej przeszłości. Tymczasem okazało się, że tkwił w toksycznym związku, podobnie jak jego aktualna partnerka.

Kim jest Kamila Wybrańczyk?

Kamila Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki, ma bardzo szerokie pole zainteresowań. Dała się poznać jako utalentowana wokalistka, ale obecnie idzie nieco inną drogą. Muzyka zeszła na dalszy plan od kiedy zaczęła poświęcać się treningom MMA. Te zaprocentowały bardzo szybko. W swojej pierwszej walce w organizacji FAME MMA Kamila Wybrańczyk po świetnej walce pokonała Zusje i w kolejnym boju zmierzy się z Martą Linkiewicz, a stawką tego pojedynku będzie pas mistrzowski federacji.

Zobacz: Żona Dariusza Szpakowskiego pod koniec lat 80. zagrała w "Porno" z Katarzyną Figurą. To był wielki hit

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze