Prawda o wykształceniu Kamili Wybrańczyk została odkryta. Kryminalne wątki w edukacji

2021-04-08 11:46 kkn
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk już od dawna mocno pracuje na swoje nazwisko. Narzeczona Artura Szpilki świetnie odnajduje się w świecie show-biznesu. W dodatku postawiła pierwszy krok w mieszanych sztukach walki i niebawem może stać się prawdziwą gwiazdą federacji FAME MMA. Niewielu jednak wie, że ukochana polskiego pięściarza zdobyła wyższe wykształcenie. Ukończyła studia na kierunku, który nie jest popularny, ale niebywale przydatny.

Kamila Wybrańczyk stała się popularna przede wszystkim za sprawą swojego narzeczonego. Kobieta była obecna na niemal każdej walce Artura Szpilki i media zaczęły się nią interesować. Ukochana zawodnika z Wieliczki pokazuje jednak, że potrafi zadbać o samą siebie. Choć ze Szpilką wydają się być nierozłączną parą, oboje mają swoje kariery do prowadzenia. Wybrańczyk od jakiegoś czasu coraz śmielej poczyna sobie w mieszanych sztukach walki. Niedawno zadebiutowała w FAME MMA, a już niebawem zmierzy się z Martą Linkiewicz. Wybrańczyk doskonale wie, o co zadbać na pierwszym miejscu. Choć wielu fanów może myśleć, że pochodząca z Wrocławia kobieta nie ma wyższego wykształcenia, prawda jest zgoła odmienna. Ukochana Szpilki zadbała bowiem o studia i je ukończyła. Dlatego hejterzy uderzający w Wybrańczyk w kwestii domniemanego braku wykształcenia grubo się mylą.

Pojawiły się niepokojące wiadomości o stanie zdrowia Kamili Wybrańczyk. Musiała przejść badania. Znamy diagnozę

Zawodniczka FAME MMA zadbała o odpowiednie studia, które dałyby jej dobrą pracę. Wybrańczyk nie zdecydowała się jednak, na rozwinięcie kariery w zawodzie, z którego zdobyła wykształcenie. W niektórych wywiadach przyznawała jednak, że tematyka, której się podjęła, mocno ją interesowała. Kto wie, może kiedyś wiedza przyda się jej w praktyce? Jaki kierunek studiów ukończyła Wybrańczyk? Dowiecie się z galerii poniżej.

Kamila Wybrańczyk kiedyś naprawdę tak wyglądała! Narzeczona Szpilki przeszła niewyobrażalną przemianę. Nie do wiary!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze