Kamila Wybrańczyk ROZNIOSŁA Zusje. Narzeczona Artura Szpilki dała NIEZŁY popis i UDUSIŁA rywalkę na FAME MMA 9

2021-03-06 23:11 ŁOLI
Kamila Wybrańczyk
Autor: Instagram / Kamila Wybrańczyk Kamila Wybrańczyk

Walka debiutującej w FAME MMA Kamili Wybrańczyk z Zusje od wielu tygodni wzbudzała sporo emocji. Narzeczona Artura Szpilki pomimo tego, że nie miała jeszcze okazji pojawić się w oktagonie, była wskazywana jako faworytka i szybko potwierdziła, dlaczego tak jest. Kamiszka mogła zamknąć pojedynek już w pierwszej rundzie, gdy założyła balachę Zusje, jednak na zakończenie walki musiała poczekać do kolejnej odsłony. Tam już nie dała rywalce żadnych szans i postawiła na swoim.

Już przed walką Zusje wskazywała, że to Kamila Wybrańczyk ma większe doświadczenie pomimo tego, że nie miała jeszcze okazji zaprezentować się w oktagonie. Narzeczona Artura Szpilki od lat trenowała bowiem brazylijskie jiu-jitsu i od samego początku starcia pokazała, że faktycznie jest w znakomitej dyspozycji. Po tym, jak obaliła rywalkę i zasypała ją gradem ciosów, postanowiła zalożyć jej balachę. Gdy wydawało się, że to będzie koniec, Zusje w jakiś sposób uciekła i dotrwała do końca pierwszej rundy. W drugiej odsłonie nie miała już jednak tyle szczęścia i po przyjęciu kolejnej serii potężnych cepów ze strony Wybrańczyk, musiała uznać jej wyższość po duszeniu zza pleców. Po niecałych dwóch rundach, to Kamiszka wyszła z oktagonu jako wygrana, z przepustką do walki o pas mistrzowski, gdzie czeka na nią już Marta Linkiewicz! 

CZYTAJ TAKŻE: Robert Lewandowski strzela HAT-TRICKA i goni rekord Muellera! Wspaniały mecz Polaka [WIDEO]

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze