Wojtek Gola NOKAUTUJE na treningu, polała się krew! To przyszła gwiazda FAME MMA?

2020-12-02 20:32 mso
Wojtek Gola nokautuje nową gwiazdę FAME MMA?
Autor: YouTube / Wojtek Gola Wojtek Gola nokautuje nową gwiazdę FAME MMA?

Jeden z szefów organizacji FAME MMA nie odpuszcza treningów i wciąż walczy, by zasmakować zwycięstwa na jednej z gal. Celebryta na własnym kanale na YouTube publikuje różne nagrania z popularnymi celebrytami. Ostatnio ćwiczył z "Przemoznawcą", który zajmuje się branżą motoryzacyjną. Gola mocno go znokautował, wszystko wskazuje na to, że polała się nawet krew! Czy "Przemoznawca" będzie kolejną gwiazdą FAME MMA?

Wojtek Gola złapał wielką "zajawkę" na treningi sportów walki. Już wiele miesięcy chodzi ćwiczyć przed kolejnymi startami w organizacji FAME MMA, której jest jednym z właścicieli. Ostatnio przegrał z Dawidem Malczyńskim, a w debiucie rozprawił się z nim "JMX" na gali FAME MMA UK. W drugim pojedynku pokonał "Rafonixa". Mimo odnoszonych kontuzji, celebryta znany z programu "Warsaw Shore" nie poddaje się i walczy ze swoimi słabościami!

BESTIA ZWYMIOTOWAŁA trzy razy, SZELIGA POD TLENEM l FAME MMA 8

Na swoim kanale na YouTube, Wojtek Gola nagrywa kolejne sparingi z różnymi przeciwnikami. W najnowszym odcinku jego przeciwnikiem był "Przemoznawca", YouTube, który zajmuje się regularnie nagrywaniem testów samochodów. Jego profil subskrybuje ponad 50 tysięcy fanów. Obaj weszli na matę i rozpoczęli ostrą walkę. O "Przemoznawcy" można powiedzieć przede wszystkim, że był bardzo ruchliwy i aktywny.

Wojtek Gola starał się punktować przeciwnika pojedynczymi ciosami i kilkoma kombinacjami. Jedna z nich ścięła "Przemoznawcę" z nóg. Możemy zakładać, że z nosa poleciała krew. Przy zbliżeniu na jego twarz, nos został zablurowany. Szef FAME MMA już podczas nagrania mówił, że ekspert motoryzacji może być kolejną gwiazdą organizacji.

Zobacz nokaut Wojtka Goli na "Przemoznawcy" - sparing od 11:30!

Wojtek Gola legitymuje się obecnie rekordem w ringach 1-2. Na razie nie wiadomo, kiedy znów będziemy mogli zobaczyć go w ringu.

Najnowsze