aż ciarki przechodzą po ciele

Wszystkim poopadały szczęki, kiedy Mariusz Pudzianowski odkopał zdjęcie, gdy ważył 150 kilo! Aż ciarki przechodzą po samym spojrzeniu

2023-03-31 7:31

Mariusz Pudzianowski przez lata swojej kariery utwierdzał swoich fanów w przekonaniu, że jest prawdziwym tytanem pracy. Jego obecna forma w czasie, kiedy ma 46 lat jest wręcz imponująca, jednak wiele osób pamięta jeszcze "Pudziana" z jego "najlepszych" czasów. Gwiazdor KSW postanowił przypomnieć, jak wyglądał jeszcze kilkanaście lat temu, kiedy blisko mu było do 150 kilogramów i wszystkim poopadały szczęki.

W historii polskiego sportu przewija się wiele osób, które w czasie swojej kariery miały masę wiernych fanów i były wzorem do naśladowania dla tłumów. Nie inaczej jest w przypadku Mariusza Pudzianowskiego, który swoim sposobem życia motywuje wiele osób i na każdym niemalże kroku udowadnia, że ciężką pracą można osiągnąć wszystkie zamierzone cele w życiu. Jeden z największych gwiazdorów federacji KSW, a wcześniej jeden z najsilniejszych ludzi na świecie, całkowicie poświęcił swoją młodość treningom i doskonaleniu swojej formy, więc nic dziwnego, że wszystkim poopadały szczęki, gdy Mariusz Pudzianowski przypomniał, jak wyglądał w czasach swojej młodości. 

Tak wyglądał Mariusz Pudzianowski w czasach, gdy ważył 150 kilogramów! Wszystkim poopadały szczęki po zobaczeniu tego szczegółu 

W parze z wielką siłą "Pudziana" musiała oczywiście iść jego ogromna masa. Wielu fanów gwiazdora KSW mogła nie pamiętać, że podczas startów w zawodach dla najsilniejszych ludzi na świecie, Mariusz Pudzianowski ważył zdecydowanie więcej, niż dzisiaj i dobijał do granicy 150 kilogramów. Po latach postanowił odkopać stare zdjęcie i przypomnieć internautom, jak prezentował się jeszcze kilkanaście lat temu, a wtedy fani przeżyli szok. Szczególną uwagę przykuł pewien szczegół w ciele Pudzianowskiego, który u wielu osób wywoła ciarki. Zobaczcie, jak Mariusz Pudzianowski wyglądał ważąc 150 kilogramów, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej!

Czy Michalik będzie walczył w MMA?
Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze