Wygrał ze słynnym Adesanyą, a teraz zawalczy w KSW! Jason Wilnis nowym zawodnikiem organizacji

i

Autor: YouTube GLORY / ZRZUT EKRANU Wygrał ze słynnym Adesanyą, a teraz zawalczy w KSW! Jason Wilnis nowym zawodnikiem organizacji

Wygrał ze słynnym Adesanyą, a teraz zawalczy w KSW! Były mistrz GLORY nowym zawodnikiem organizacji

2022-04-28 18:29

Podczas gali KSW 70 dojdzie do zderzenia dwóch znakomitych specjalistów od sportów uderzanych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie MMA. W boju tym jeden z najlepszych polskich kickboxerów, Radosław Paczuski (3-0, 2 KO), zmierzy się z byłym mistrzem organizacji Glory i zawodnikiem Levels Fight League, Jasonem Wilnisem (2-0, 1 KO). Pojedynek, do którego dojdzie 28 maja w łódzkiej Atlas Arenie, odbędzie się w kategorii średniej.

Radosław Paczuski zadebiutował w mieszanych sztukach walki w roku 2019. Do dziś stoczył trzy pojedynki w klatkach i wszystkie wygrał. Wchodząc do świata MMA, Paczuski wniósł z sobą ogromne doświadczenie ze sportów uderzanych. Reprezentant Uniq Fight Club ma za sobą ponad setkę walk amatorskich i kilkadziesiąt zawodowych bojów w kickboxingu. Na koncie posiada między innymi tytuł mistrza świata i mistrza Polski w kickboxingu. Wywalczył też tytuł wicemistrza Europy w muay thai. Na zawodowych ringach zdobył pas mistrzowski organizacji DSF Kickboxing Challenge i FEN.

NIE PRZEGAP! Niewiarygodne, jak Artur Szpilka wygląda przed swoją walką w KSW! Spadniecie z krzesła po zobaczeniu formy pięściarza. Po prostu WOW

Jason Wilnis w zawodowym kickboxingu stoczył 41 pojedynków. W roku 2012 wywalczył tytuł mistrzowski organizacji It’s Showtime, a cztery lata później na jego biodrach zawisł pas Glory, najbardziej prestiżowej kickboxerskiej organizacji na świecie. Dzierżąc tytuł Glory, Wilnis pokonał w ringu Israela Adesanyę, aktualnego mistrza UFC wagi średniej. Jason zadebiutował w zawodowym MMA w roku 2021 na gali holenderskiej marki Levels Fight League. Pod skrzydłami tej organizacji stoczył dwa pojedynki i oba wygrał.

Zobacz także: Pojawiły się nowe informacje o Mamedzie Khalidovie. Szef KSW już tego nie ukrywa, padły wymowne słowa

Aktualna karta walk KSW 70:

  • Mariusz Pudzianowski #2 (16-7 1NC, 11 KO) vs Michał Materla #3 (31-8, 11 KO, 13 Sub) - walka wieczoru
  • Ivan Erslan #2 (11-1 1NC, 7 KO, 1 Sub) vs Rafał Kijańczuk #5 (11-4, 10 KO)
  • Radosław Paczuski (3-0, 2 KO) vs Jason Wilnis (2-0, 1 KO)
  • Albert Odzimkowski (11-6 1NC, 3 KO, 7 Sub) vs Tommy Quinn (8-5 1NC, 3 KO, 1 Sub)
Sonda
Kto wygra walkę na KSW 70: Pudzianowski - Materla?
Sebastian Przybysz bez tajemnic! Spowiedź mistrza KSW | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze