Mamed Khalidov

i

Autor: Jastrzebowski/Foto Olimpik/REPORTER Mamed Khalidov

Pojawiły się nowe informacje o Mamedzie Khalidovie. Szef KSW już tego nie ukrywa, padły wymowne słowa

2022-04-25 15:06

Po ostatniej walce Mameda Khalidova, w której przegrał przez potężny nokaut z Roberto Soldiciem, nie było do końca pewnym, czy olsztynianin wróci jeszcze do klatki KSW. Cios Chorwata sprawił, że twarz Khalidova była zmasakrowana i niezbędna była poważna operacja. W sprawie przyszłości legendy polskiego MMA głos zabrał jeden z właścicieli KSW, Martin Lewandowski. Przekazał, kiedy mógłby mieć miejsce powrót zawodnika do klatki.

Jednym z największych wydarzeń w polskim MMA w minionym roku była niewątpliwie walka Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem. Legenda sportów walki nad Wisłą mierzyła się z nową gwiazdą tego sportu. Pojedynek dla olsztynianina zakończył się w zasadzie w najgorszy możliwy sposób. W drugiej rundzie Khalidov został potwornie znokautowany.

Popek zszokował wyznaniem o uzależnieniu od seksu. Gwiazda FAME MMA idzie na terapię "dla zboczeńców"

Kiedy może wrócić Khalidov? Są najnowsze informacje

Cios, który wylądował na twarzy 41-latka miał niewyobrażalną moc i posłał go na deski. Była to pierwsza taka porażka w karierze Khalidova. Co jednak najgorsze, uderzenie wywołało prawdziwe spustoszenie w twarzy legendy. Wiele kości było złamanych, kilka pękniętych. Lekarze musieli podjąć się poważnego zabiegu, który trwał kilka godzin.

Kamila Wybrańczyk bez stanika! Zdjęcia gwiazdy FAME MMA trafiły do sieci, narzeczona Artura Szpilki rozpaliła internautów

Na szczęście specjaliści stanęli na wysokości zadania i ze zdrowiem Khalidova jest wszystko w porządku. Zawodnik wciąż musi jednak dochodzić do siebie po tym urazie. Lekarze doradzali wojownikowi, że kontynuowanie kariery w mieszanych sztukach walki nie jest najlepszym pomysłem i musi rozważyć zakończenie przygody.

Sonda
Czy Mamed Khalidov powinien jeszcze kontynuować karierę?

Martin Lewandowski o przyszłości Khalidova. Te słowa mogą niepokoić

Oficjalnej decyzji Khalidova w tej kwestii jeszcze nie ma. Być może zobaczymy go jeszcze w klatce KSW, o czym mogą świadczyć słowa Martina Lewandowskiego. Ale szef największej federacji w Polsce podchodzi do tego sceptycznie, a powodem jest właśnie zdrowie zawodnika. - Jeżeli wróci, to na pewno w tym roku. Może końcówka, zobaczymy - powiedział Lewandowski za pośrednictwem Instagrama.

- Jeszcze Mamed musi nam się podleczyć i musimy sami jeszcze zdecydować czy chcemy walki Mameda - dodał jeden ze współwłaścicieli KSW. Jak widać, to że Khalidov wróci na sto procent do oktagonu nie jest przesądzone. Ale kibice zapewne chcieliby zobaczyć legendę w akcji po raz kolejny.

Arkadiusz Wrzosek po skandalu na GLORY. Walkę przerwała bójka kiboli | Andrzej Kostyra
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany