Popek

i

Autor: Instagram/popek_oficjalnie Popek

Wszystko jasne!

Wyjaśniła się przyszłość sportowa Popka! Brutalna walka na gołe pięści, mamy potwierdzenie!

2023-03-04 8:10

Popek pojawi się na popularnej gali sportów walki! Właściciel federacji GROMDA, Mariusz Grabowski, potwierdził w rozmowie z portalem " bokser.org", że raper pojawi się w formule walk na gołe pięści. Będziemy świadkami prawdziwego hitu, fani będą mogli się doczekać!

Popek będzie bohaterem gali sport walki, GROMDA! Popularny raper, który od kilku edycji gali jest jedną z twarzy federacji walki na gołe pięści, ma pojawić się w tej sportowej formule, co potwierdził właściciel ogranizacji, Mariusz Grabowski. Przed piosenkarzem, który ma za sobą występy w federacjach freak-fightowych, stoi naprawdę wielkie wyzwanie!

Popek będzie walczył w GROMDZIE! Właściciel federacji wszystko potwierdził!

Mimo że Popek od kilku edycji reklamuje federację GROMDA, tak nigdy nie pojawił się w ringu, aby stoczyć pojedynek na gołe pięści. To ma się jednak zmienić, o czym powiedział Mariusz Grabowski w rozmowie z potralem" bokser.org". Grabowski powiedział także, że pierwszym rywalem Popka w ringu nie będzie Piotr Szeliga, ale nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości. 

-  Tak, jesteśmy dogadani z Popkiem, tylko ja zdecydowałem, że pierwsza walka, do której wyjdzie na ringu Gromdy, nie będzie z Piotrem Szeligą. Będzie to jakiś inny zawodnik (...)  Na pewno to nie będzie Piotrek, a potem zobaczymy. Jeśli potem będzie jakaś większa hala, to myślę, że Popek - Szeliga to będzie fajne zestawienie. Myślę, że Popek swoją osobą elektryzuje i pewnie jak wyjdzie do ringu na danej gali, to zainteresowanie będzie duże - powiedział właściciel federacji GROMDA.

Sonda
Oglądałeś gale GROMDA?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze