Mariusz Pudzianowski KSW 61

i

Autor: SE Mariusz Pudzianowski KSW 61

Wytknął Mariuszowi Pudzianowskiemu wadę w wyglądzie i wiek! Mistrzowska odpowiedź "Pudziana"

2021-05-19 9:25

Mariusz Pudzianowski słynie z ogromnego dystansu, który ma do ludzi i świata, a przede wszystkim siebie. "Pudzian" lubi pożartować na swój temat, ale czasem nie może nie zareagować na chamskie i nieprzyjemne komentarze. Ostatnio jeden z kibiców wytknął byłemu strongmanowi i zawodnikowi KSW jedną wadę w wyglądzie. Mariusz Pudzianowski zripostował to po mistrzowsku. Trudno nie przyznać mu racji.

Mariusz Pudzianowski przygotowuje się do swojego kolejnego pojedynku dla organizacji KSW. Już w czerwcu wejdzie do ringu, by zmierzyć się z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim. W przypadku obu można powiedzieć, że są ikonami i legendami mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Obaj nie mogą jednak walczyć z wiekiem. Fani od jakiegoś czasu zauważają spore zmiany na twarzy "Dominatora", który, jak my wszyscy, raczej nie staje się młodszy. Jeden z kibiców wytknął to Pudzianowskiemu w mocnych słowach, a ten nie mógł nie odpowiedzieć. Reakcję "Pudziana" poznacie, zaglądając do galerii poniżej!

Arkadiusz Tańcula zdecydował się na szokujące wyznanie po walce z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 10. Dostał ochrzan jak w gimnazjum

Mariusz Pudzianowski WIEK

"Pudzian" to prawdziwa legenda sportu w Polsce. Sześciokrotnie zostawał mistrzem Europy, a tytuł mistrza świata zdobywał pięć razy. 22-krotnie wychodził do klatki MMA, wygrywając 17 pojedynków. To wszystko osiągnął do wieku 44 lat. Pudzianowski jest także biznesmenem - prowadzi własne firmy. Jak odpowiedział kibicowi, który postanowił w niego uderzyć? Sprawdźcie informacje w galerii poniżej!

Jan Błachowicz pochwalił się zdjęciem z Rafałem Trzaskowskim i się zaczęło. Internauci nie mieli żadnych hamulców, potworny hejt

FAME MMA - Amadeusz Ferrari
Najnowsze