Arkadiusz Tańcula szczerze po walce z Murańskim na FAME MMA 10

i

Autor: Instagram/ arkadiusz_tancula Arkadiusz Tańcula szczerze po walce z Murańskim na FAME MMA 10

Arkadiusz Tańcula zdecydował się na szokujące wyznanie po walce z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 10. Dostał ochrzan jak w gimnazjum

2021-05-18 21:35

Stracie Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim na gali FAME MMA 10 było jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków podczas majowej gali, przede wszystkim ze względu na konflikt Tańculi i Murańskiego. Ostatecznie lepszy okazał się "AroY", który jednak w trzeciej rundzie ledwo stał na własnych nogach. Kilka dni po walce z Murańskim na FAME MMA 10, Tańcula zdecydował się na szokujące wyznanie. Jak się okazało, zebrał on niezły ochrzan od swoich trenerów.

Jubileuszowa gala FAME MMA 10 przepełniona była emocjonującymi walkami, które już na długo przed ich rozpoczęciem dostarczyły fanom dużo emocji. Wśród najbardziej wyczekiwanych starć i walki wieczoru Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Norman "Stormin" Parke, znalazł się pojedynek Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim. Chociaż zdaniem sędziów lepszy okazał się Tańcula, to zwycięstwo nie przyszło mu łatwo. W pierwszych dwóch rundach "AroY" rzucił się na Mateusza Murańskiego i kompletnie opadł z sił, w trzecim starciu ledwo stojąc na nogach i cudem unikając nokautu. Po ogłoszeniu werdyktu Tańcula skończył pod tlenem. To musiało przynieść przykre konsekwencje, o których kilka dni po walce opowiedział "AroY" na swoim kanale YouTube. Tańcula usłyszał kilka przykrych słów na temat tego, co pokazał w oktagonie. 

Dostał ochran jak w gimnazjum

- Słuchajcie, wróciłem przed chwilą, byłem na grapplingu. Był tam prezes grapplingu Marcin, był mój trener Dominik od przygotowania motorycznego i tylko powiedzieli jeszcze jak wywiad dawałem "Arek, po wywiadzie do nas"... na dywanik. Taką rozmowę jak przeprowadziliśmy... to ja ostatni raz się tak czułem w gimnazjum, jak zostałem wezwany do pedagog po lekcjach - wyznał z trudem Arkadiusz Tańcula. - Bez kitu i chyba nigdy więcej nie będę chciał im wstydu zrobić i nie chciałbym takich słów już więcej usłyszeć, więc uwierzcie mi, że każda kolejna walka będzie już przemyślana - skwitował "AroY" po walce z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 10. 

Marcin Najman i Dominik Abus odpalili bombę i ogłosili kolejnego zawodnika MMA-VIP! To szwagier gwiazdora Gogglebox TTV

Andrzej Kostyra po FAME MMA 10: Dla mnie wygrał Don Kasjo

Nauczka na przyszłość

Dla Arkadiusza Tańculi była to czwarta zawodowa walka, z czego trzecia w federacji FAME MMA. Do tej pory zaledwie raz doznał smaku porażki, przegrywając z Pawłem Tyburskim na FAME MAM 7. Stracie z Mateuszem Murańskim pozwoliło mu się przełamać, jednak jak sam przyznał, podczas kolejnych walk nie ma zamiaru zachowywać się w taki sam sposób. Od przegranej z Murańskim na FAME MMA 10, Arkadiusza Tańculę prawdopodobnie uratowało jedynie to, że jego rywal również był wycieńczony i nie miał siły zadać ostatecznego ciosu, który znokautowałby Tańculę. 

Jan Błachowicz pochwalił się zdjęciem z Rafałem Trzaskowskim i się zaczęło. Internauci nie mieli żadnych hamulców, potworny hejt

Sonda
Fame MMA 11 - czy chciałbyś(chciałabyś) zobaczyć galę na żywo?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze