Marcin Najman i Dominik Abus ogłosili kolejnego zawodnika MMA-VIP

i

Autor: Instagram/ marcin.najman Marcin Najman i Dominik Abus ogłosili kolejnego zawodnika MMA-VIP

Marcin Najman i Dominik Abus odpalili bombę i ogłosili kolejnego zawodnika MMA-VIP! To szwagier gwiazdora Gogglebox TTV

2021-05-18 20:59

Gala MMA-VIP organizowana przez Marcina Najmana okazała się niemałym hitem, przede wszystkim przez pożegnalną walkę "El Testosterona" z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem. Sukces rozpalił apetyt częstochowskiego pięściarza, który już przygotowuje się do organizacji kolejnej gali i ogłasza kolejne duże nazwiska w szeregach swojej federacji. Tym razem odpalił prawdziwą bombę i ogłosił, że do MMA-VIP dołączył Kamil Gmosiński, prywatnie szwagier Dominika Abusa z "Gogglebox. Przed telewizorem" TTV.

Marcin Najman po sukcesie swojej pierwszej gali MMA-VIP, na której przy okazji odbyła się jego pożegnalna walka z Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem, nie ma zamiaru się zatrzymywać i co kilkanaście dni ujawnia kolejne informacje związane z zaplanowaną czerwiec 2021 roku galą MMA-VIP 2. Karta walk kolejnego wydarzenia organizowanego przez Marcina Najmana już teraz zawiera kilka dużych nazwisk, w tym Krystiana Pudzianowskiego, jednak "El Testosteron" mierzy jeszcze wyżej i tym razem postanowił zakontraktować szwagra Dominika Abusa, który jest jedną z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem", transmitowanego na antenie TTV. Marcin Najman ogłosił na swoim Instagramie, że do jego federacji oficjalnie dołącza Kamil Gmosiński, znany jako „Łowca Głów”. 

Szwagier Abusa zawalczy u Najmana

- Byliśmy ze szwagierkiem u Marcina Najmana i dograliśmy sobie fajny temacik - rozpoczął swoją relację na InstaStory Dominik Abus. - Dograliśmy temacik, bo nam się nudzi. Będziemy amatorsko póki co bić się w MMA... znaczy przepraszam, ja nie będę się bił, tylko będzie się bił Kamil, mój szwagier. Będą jaja, będą grzmoty, obserwujcie nasze profile, czekajcie na walkę i wkrótce więcej info - skwitował gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem".

Jan Błachowicz pochwalił się zdjęciem z Rafałem Trzaskowskim i się zaczęło. Internauci nie mieli żadnych hamulców, potworny hejt

Andrzej Kostyra po FAME MMA 10: Dla mnie wygrał Don Kasjo

Kolejna gwiazda dołącza do MMA-VIP

Jeszcze kilka dni temu, fani Dominika Abusa oraz Krzysztofa Radzikowskiego mogli być prawie przekonani, że to właśnie Radzikowski szykuje się do swojej walki w MMA. Podczas nagrywania pierwszego odcinka na nowy kanał YouTube gwiazdorów "Gogglebox. Przed telewizorem", tajemnicze słowa Dominika Abusa zdawały się potwierdzać domysły fanów Radzikowskiego o jego ewentualnej karierze w sportach walki. Teraz jednak pewne wydaje się, że Dominik Abus miał na myśli ogłoszone właśnie przez Marcina Najmana dołączenie szwagra gwiazdora TTV do MMA-VIP.

Fani nie mogli uwierzyć, gdy zobaczyli jak wygląda teraz Krzysztof Radzikowski z Gogglebox TTV. Co za przemiana

Sonda
Wykupisz PPV na galę Marcina Najmana?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze