Marcin Najman, Krystian Pudzianowski

i

Autor: Paweł Dąbrowski / Artur Hojny Marcin Najman, Krystian Pudzianowski

Pudzianowski chce pobić Najmana! Wyzwanie rzucone, jest odpowiedź "El Testosterona"

2021-03-11 15:52

Znamy już pierwsze szczegóły zbliżającej się wielkimi krokami gali MMA-VIP 2! Organizacja Marcina Najmana szykuje się do swojego drugiego wydarzenia i jedno jest pewne - może być gorąco! Czy zobaczymy na tej gali samego "El Testosterona"? Potencjalni przeciwnicy aż się palą do walki. Najman kolejny raz może zmierzyć się z Pudzianowskim, który jest chętny do takiego zestawienia. Nie chodzi jednak o Mariusza, a jego młodszego brata Krystiana. Jest już odpowiedź byłego pięściarza!

Marcin Najman nie rezygnuje z organizacji kolejnych gal MMA-VIP. Jak przyznaje sam właściciel federacji "El Testosteron", impreza zakończyła się sukcesem. Grzechem byłoby nie wykorzystać takiej okazji! Najman powoli ujawnia kolejne szczegóły nadchodzącej gali. MMA-VIP 2 ma odbyć się w czerwcu i znamy już pierwsze starcie, które będzie podgrzewało emocje. Mateusz Kisiel z "Rolnik szuka żony" zmierzy się z Adrianem Ciosem. Obaj zaprezentowali się na MMA-VIP 1 z dobrej strony i teraz skrzyżują rękawice. Kibiców ciekawi, czy na gali pojawi się także sam Marcin Najman - oczywiście nie w roli organizatora, a zawodnika.

Mariusz Pudzianowski w szpitalu! Przeszedł poważny zabieg na kręgosłup. Nie mógł już z tym dłużej czekać

Sam Najman przyznaje, że to już koniec jego sportowej kariery, a jedynym warunkiem powrotu będzie wyłożenie przez kogoś pół miliona złotych. "El Testosteron" przypomniał o tym także w momencie spotkania z młodszym z braci Pudzianowskich, Krystianem. Czy rozmawiali o potencjalnym pojedynku na jego gali? Wiele na to wskazuje.

Krystian Pudzianowski stoczy trzy walki jednego wieczoru? Sprawdź szczegóły w galerii poniżej!

Na koniec wspólnego nagrania Najman zapytał swoich widzów, z kim widzieliby młodego Pudzianowskiego w ringu. Fani nie zawiedli i odpisywali w komentarzach, proponując różne nazwiska. - Ja już wiem. Ciągnie wilka do lasu - odpowiedział na to pytanie jeszcze podczas nagrania Krystian, kierując palec w stronę Najmana. - Nie, ja emeryturka - śmiał się "El Testosteron".

Gala MMA-VIP 2 ma odbyć się w czerwcu. Na razie nie znamy jednak większej liczby szczegółów na temat drugiego wydarzenia gali Marcina Najmana. Te z pewnością będą ujawniane w najbliższej przyszłości!

Marcin Najman odkrył karty! Poznaliśmy PIERWSZYCH uczestników jego nadchodzącej gali MMA-VIP 2

Sonda
Wykupisz PPV na galę Marcina Najmana?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze