ZADYMA przed galą Hype MMA! Poważne zarzuty, musiała interweniować ochrona

2021-04-17 18:35 Mateusz Sobiecki
Zadyma przed galą Hype MMA
Autor: Hype MMA ZRZUT EKRANU Zadyma przed galą Hype MMA

Występy na galach Hype MMA to okazja dla mniej rozpoznawalnych celebrytów na zostanie gwiazdami w polskim internecie. Zawodnicy walczyć będą o kontrakt z największą europejską federacją freak-fightową, FAME MMA. Na gali zobaczymy m.in. Jakuba "Kuba Trenuje" Droździela i Krystiana "Krissu" Bartochę. Podczas ceremonii ważenia doszło do małej zadymy. Musiała interweniować ochrona, a z ust zawodników padały mocne słowa.

Hype MMA - czym jest nowa gala FAME MMA?

Hype MMA to federacja, która ma wypromować nowe gwiazdy dla organizacji FAME MMA. Organizacja opiera się na formule sezonowej. W pierwszym sezonie obejrzymy sześć gal - pięć z nich będzie miało charakter eliminacyjny, a szósta będzie finałem. Po sześć walk będzie miało zadanie eliminacyjne, a dodatkowy superfight zawsze będzie toczył się między gwiazdami FAME MMA. Z 30 zywcięzców z 5 gal eliminacyjnych wybranych zostanie 8 najciekawszych zawodników. Liczyć się będzie nie tylko zdaniem włodarzy i zawodników FAME MMA, ale przede wszystkim głosowanie kibiców. 8 zawodników zmierzy się w walkach finałowych. Dwóch najlepszych zawodników turnieju otrzyma kontrakt na 5 walk w FAME MMA! Dwóch szczęśliwych przegranych także stanie w szranki między sobą, by otrzymać kontrakt w organizacji.

Zadyma przed galą Hype MMA. Padły mocne oskarżenia

Niektórzy zawodnicy robią wszystko, by wbić się kibicom w pamięć. Do tego grona należą Jakub "Kuba Trenuje" Droździel i Krystian "Krissu" Bartocha. Podczas ceremonii ważenia doszło między nimi do mocnego spięcia. Spojrzeli sobie głęboko w oczy i wtedy się zaczęło. "Krissu" zarzucał przeciwnikowi, że stosuje sterydy. - Ssij mi kule, d.... j..... - mówił Bartocha. - Mój rywal nie ma nic do czynienia ze sportem - odbijał piłeczkę "Kuba Trenuje". Ich konflikt rozstrzygnie się podczas sobotniej gali!

Gdzie oglądać galę Hype MMA?

Gala HYPE MMA odbędzie się już w sobotę, 17 kwietnia, a początek gali zaplanowano na godzinę 19:30. TRANSMISJA z HYPE MMA dostępna będzie jedynie w usłudze PPV. Jej koszt zaczyna się od 10,99 zł. PPV można wykupić na stronie hypemma.tv. Fani, którzy zakupili dostęp do FAME MMA 9 lub FAME MMA 10, otrzymają bezpłatny dostęp do gali HYPE MMA. Relacja na żywo na Sport.se.pl!

Norman Parke przed FAME MMA 10 | Koloseum
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze