Marta „Linkimaster” Linkiewicz

i

Autor: Instagram/famemmatv Marta „Linkimaster” Linkiewicz

Zapytali Martę Linkiewicz o powiększenie biustu. Jej odpowiedź szokuje, wskazała dokładną datę!

2021-07-19 14:51

Marta Linkiewicz wzięła udział w sesji Q&A na swoim Instagramie, w którym odpowiadała na pytania ze strony swoich miłośników. Gwiazda Fame MMA została zapytana o to, czy zamierza powiększyć swoje piersi. Odpowiedź gwiazdorki sportów walki powaliła na kolana obserwujących, a sama celebrytka postanowiła nawet powiedzieć o potencjalnej dacie takiego zabiegu. Niektórzy z fanów Linkimaster będą zachwyceni - ulubienica fanów nie zrobi tego szybko.

Marta Linkiewicz jest postacią, która od lat wzbudza mieszane uczucia wśród opinii publicznej. Celebrytka zasłynęła dość odważnymi nagraniami na YouTube, w których to zwierzała się z seksu grupowego z raperami z grupy Rae Sremmurd. Kilka lat później, celebrytka wystąpiła na Fame MMA, gdzie zyskała sobie grono fanów, którzy z wielkim zaparciem oglądają jej starcia. Gwiazda, która cieszy się obecnie wielką popularnością, postanowiła wziąć udział w sesji Q&A (questions and answers, pytań i odpowiedzi) na swoim Instagramie. W trakcie spotkania z fanami Linkimaster została zapytana o to, czy zamierza powiększyć biust. Jej odpowiedź umie zaskakiwać.

Otylia Jędrzejczak przeżyła dramat. Jej brat zginął, a Paweł Słomiński zachował się obrzydliwie, prawda wyszła na jaw

Marta Linkiewicz została zapytana o powiększenie biustu. Nie miała oporów, żeby opowiedzieć

Marta Linkiewicz, która jest znana z udzielania kontrowersyjnych wypowiedzi i zamieszczania bardzo odważnych treści w mediach społecznościowych, postanowiła odpowiedzieć na pytania fanów i udzielić informacji na temat swojego życia prywatnego. W pewnym momencie, pogromczyni narzeczonej Artura Szpilki została zapytana, czy myśli o powiększeniu swojego biustu. Linkiewicz odpowiedziała niezwykle szczerze, a nawet wskazała potencjalną datę zabiegu.

Seks na IO Tokio 2020 skończy się totalną demolką? Obawa, że łóżka nie wytrzymają nocnych igraszek

Marta Linkiewicz o powiększeniu biustu. Podała datę

Z tego co mogliśmy usłyszeć na Instagramie Marty Linkiewicz, gwiazda jak na razie wyklucza powiększenie piersi, ale możliwe, że zrobi to za czterdzieści lat! Fani celebrytki będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

- Bo nie muszę. I jak to zrobię, to za czterdzieści lat, gdy już będę stara i pomarszczona i będę chodzić w różowym dresie. Aktualnie, nie wyobrażam sobie takiego "nicnierobienia", bo lubię być aktywna sportowo - wyznała Marta Linkiewicz

Marta Linkiewicz

i

Autor: instagram.com/linkimaster
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze