Mateusz Borek

i

Autor: KSW Mateusz Borek

To będzie święto MMA

Zaskakujące słowa Mateusza Borka! Znana twarz z freak fightów wystąpi na gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym?!

2023-02-24 19:57

W piątek w południe federacja KSW zdradziła, że po sześciu latach powróci na największy stadion w Polsce. Gala XTB KSW Colosseum 2 odbędzie się już 3 czerwca, a kibice tuż po ogłoszeniu tej informacji zaczęli się zastanawiać, kto wystąpi w Warszawie. Ciekawymi spostrzeżeniami w tej kwestii podzielił się właśnie Mateusz Borek.

Pierwsza gala KSW na Stadionie Narodowym odbyła się w maju 2017 roku. W walce wieczoru Mamed Khalidov pokonał wtedy Borysa Mańkowskiego, a wcześniej w klatce mogliśmy zobaczyć w akcji m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Popka, Marcina Różalskiego, Tomasza Narkuna, Mateusza Gamrota, Marcina Wrzoska, Damiana Janikowskiego czy Łukasza Jurkowskiego. Takie zatrzęsienie gwiazd sprawiło, że na trybunach pojawiło się blisko 58 tysięcy kibiców.

Zawodnik ze świata freak fightów wystąpi na gali XTB KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym?

Co zrobić, by po sześciu latach ponownie zapełnić największy stadion w Polsce? Swoimi przemyśleniami w tej kwestii podzielił się z portalem mmarocks.pl Mateusz Borek. - Ja tak sobie myślę, że skoro kilka razy KSW potrafiło wypożyczyć do federacji freakowych swoich zawodników, to być może tutaj też, dbając o frekwencję, o zainteresowanie kompletnie innego segmentu, nie możemy wykluczyć, że może jest taki pomysł w drugą stronę, że ktoś np. rozpoznawalny, potrafiący się bić z federacji freakowej, albo po prostu free agent z tamtego świata zawita do federacji KSW i będzie skonfrontowany z prawdziwym sportowcem - powiedział znany dziennikarz i komentator.

MATEUSZ BOREK o walce PUDZIANOWSKI - SZPILKA. Nie ma wątpliwości!
Listen on Spreaker.
Najnowsze