Szalony Reporter - Michał Cichy HIGH League 6

i

Autor: HIGH League/ Materiały prasowe Szalony Reporter - Michał Cichy HIGH League 6

HIGH League 6

Znamy kolejną walkę HIGH League 6! Ogłosili rywala Szalonego Reportera! Zagotuje się w oktagonie

2023-02-17 15:30

Do gali HIGH League 6 pozostało już niewiele czasu, więc federacja powoli odkrywa karty i informuje, kogo zobaczymy podczas marcowego wydarzenia w klatce w katowickim Spodku. Po ogłoszeniu starcia Lexy z Pauliną Hornik przyszedł czas na zestawienie... dwóch dziennikarzy, którzy nie darzą się sympatią. Szalony Reporter zmierzy się bowiem z Michałem Cichym.

Kiedy podczas ostatniej gali HIGH League 5, freak-fightowa federacja ogłosiła, że nowym zawodnikiem organizacji został Tomasz Matysiak, znany jako "Szalony Reporter" można było spodziewać się, że walkę z jego udziałem zobaczymy już podczas marcowego wydarzenia, które odbędzie się w katowickim Spodku. Przypuszczenia te okazały się prawdziwe, bo HIGH League odkryło kolejne karty przed walką i zdradziło, kto będzie jego rywalem. Emocji w tym starciu na pewno nie będzie brakowało.

Szalony Reporter zmierzy się z Michałem Cichym na HIGH League! Poznaliśmy kolejną walkę marcowej gali

- Szalony Reporter i Cichy Zadymiarz wejdą do klatki już 18 marca w katowickim Spodku! Walka dwóch dziennikarzy, którzy nie darzą się sympatią. Merytoryczne punche i ciekawa dyskusja gwarantowana - czytamy w oficjalnym komunikacie federacji HIGH League, który zapowiada kolejną walkę gali oznaczonej numerem 6.

Znamy kolejną walkę HIGH League 6! Ogłosili rywala Szalonego Reportera! Zagotuje się w oktagonie

HIGH League 6 odbędzie się już 18 marca w katowickim Spodku. Do tej pory zapowiedziano między innymi walki z udziałem Jarosława “pashyBicepsa” Jarząbkowskiego, Marcina Dubiela, Marcina “El Testosterona” Najmana, Denisa “Bad Boya” Załęckiego i Dariusza “Dara Lwa” Kaźmierczuka. Lexy Chaplin oraz Pauliny Hornik. Bilety dostępne na Eventim.pl.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze