Lil Masti - Zusje High League 3

i

Autor: High League / materiały prasowe Boks birmański co to jest? Boks birmański zasady, najważniejsze informacje. Czym jest boks birmański?

Zusje pokazała zmasakrowaną twarz po walce z Lil Masti. Okropne siniaki, wygląda to naprawdę źle

2022-06-15 17:12

Od gali High League 3 minął już ponad tydzień. O wydarzeniu było głośno przede wszystkim dlatego, że z powodu najazdu kiboli nie doszła do skutku ostatnia walka, czyli starcie Mateusza Kubiszyna z Denisem Załęckim. Jedną z ciekawszych walk była na pewno rywalizacja Zusje z Lil Masti, które zmierzyły się w starciu na zasadach boksu birmańskiego. Zusje, która przegrała i bardzo mocno oberwała od swojej rywalki, nawet 10 dni po gali ma niezwykle rozległe obrażenia widoczne na twarzy.

Gala High League 3 zapowiadała się naprawdę emocjonująco, a karta walk przyciągała uwagę na długo przed rozpoczęciem wydarzenia. Niestety, rzeczywistość nie okazała się już tak różowa, zwłaszcza dla organizatorów. Część walk nie spełniła pokładanych w nich nadziei (jak choćby zbyt szybko zakończona walka Robura z Burneiką, z powodu kontuzji tego drugiego), a do tej najważniejszej, dla której wielu fanów wykupiło PPV, w ogóle nie doszło. Nie można jednak powiedzieć, że nie mogliśmy zobaczyć paru ciekawych starć, jak choćby to Kamili „Zusje” Smoguleckiej z Anielą „Lil Masti” Bogusz. Walka z pewnością była warta odnotowania choćby ze względu na sam fakt, że odbywała się na zasadach, których w Polsce nie spotyka się na tym poziomie. Panie rywalizowały w boksie birmańskim, który wyróżnia m.in. dopuszczenie uderzeń głową i bardzo twarde rękawice. Choć obie zawodniczki raczej nie kwapiły się do ciosów głową, to i tak walka była bardzo brutalna, a Zusje miała niezwykle pokiereszowaną twarz. Okazuje się, że po ponad tygodniu wciąż nie wygląda ona najlepiej.

Półnagi Mariusz Pudzianowski wypiął pierś i zaczął wymachiwać tym jak opętany. Ogromny wysiłek, pot lat się strumieniami

Robur odradza Burneice rewanż z Najmanem. Mocne słowa przed High League 3

Zusje pokazała twarz po ponad tygodniu od walki. Boli od samego patrzenia

Już zaraz po walce widać było, że Kamila Smogulecka mocno oberwała od „Lil Masti”. Cała jej twarz była zakrwawiona, a „dzieła” dopełniała opuchlizna. Okazuje się, że choć opuchlizny już tak nie widać, to wciąż bardzo widoczne są siniaki na twarzy „Zusje”. Co więcej, nie da się nie zwrócić uwagi na przekrwione oko, które wygląda fatalnie. Miejmy nadzieję, że ostatecznie obędzie się bez poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Joanna Jędrzejczyk zabrała głos po zakończeniu kariery! Emocjonalny wpis, wymowne słowa byłej mistrzyni UFC

Kamila Zusje Smogulecka

i

Autor: Instagram Kamila "Zusje" Smogulecka
Kamila Zusje Smogulecka

i

Autor: Instagram Kamila "Zusje" Smogulecka
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze