Adam Małysz

i

Autor: Cyfra Sport Adam Małysz

powiedział to głośno

Adam Małysz nie miał zamiaru ukrywać, co sądzi o Igrzyskach Europejskich! Powiedział to głośno na wizji, wprost do kamery

2023-07-01 17:29

Igrzyska Europejskie, które odbywają się w ostatnich dniach w naszym kraju wzbudzają skrajne emocje wśród fanów sportu. W Zakopanem w ramach tej imprezy walczą również najlepsi skoczkowie na świecie, rywalizując na Średniej i Wielkiej Krokwi. Tuż przed startem ostatniej konkursu indywidualnego skoczków, Adam Małysz postanowił powiedzieć, co sądzi o imprezie.

Podczas trwania Igrzysk Europejskich, które odbywają się w wielu miastach na południu Polski nie brakowało surowych opinii, że wydarzenia te nie przyciągają zbyt wielu kibiców, co miało miejsce chociażby w Chorzowie na Stadionie Śląskim. Impreza od samego początku wzbudza skrajne emocje, jednak Adam Małysz goszcząc w studiu "TVP Sport" przed ostatnimi zawodami indywidualnymi skoczków na Wielkiej Krokwi podniósł argument, że dla zawodników zdobyciu tu medalu jest interesujące. 

Adam Małysz głośno powiedział, co naprawdę myśli o Igrzyskach Europejskich! Nie krył się z tym przed kamerami

"Orzeł z Wisły", a obecnie prezes Polskiego Związku Narciarskiego nie ukrywał, że skoki narciarskie mogą nie powtórzyć się już w ramach takiej imprezy, przez co medal zdobyty w tym roku w Zakopanem w ramach Igrzysk Europejskich może być w najgorszym wypadku ostatnią szansą, aby dorzucić ten krążek do swojej kolekcji. 

Adam Małysz nie miał zamiaru ukrywać, co sądzi o Igrzyskach Europejskich! Powiedział to głośno na wizji, wprost do kamery

- Igrzyska Europejskie jest to ranga zawodów bardzo wysoka, więc dlatego też taka frekwencja z innych krajów. Myślę, że każdy z zawodników chce jak najlepiej wystartować. Tym bardziej, że tu są medale i każdy chce zdobyć taki medal. To jest coś wyjątkowego i nie wiadomo, czy jeszcze kiedykolwiek skoki będą na letnich Igrzyskach Europejskich - wyznał Adam Małysz przed rozpoczęciem zawodów na Wielkiej Krokwi.

Sonda
Czy Adam Małysz jest dobrym prezesem PZN?
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany