Apoloniusz Tajner RODZINA, DZIECI. Ile dzieci ma Apoloniusz Tajner?

2019-10-21 15:07 MSo
Apoloniusz Tajner
Autor: CyfraSport Apoloniusz Tajner

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner RODZINA i DZIECI. Żona Apoloniusza Tajnera. Dzieci Apoloniusza Tajnera. Ile dzieci ma Apoloniusz Tajner? Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec od blisko dziewięciu lat są parą! Po majowym ślubie, półtora miesiąca temu małżeństwo może się cieszyć z potomka!

Pierwszą żoną Apoloniusza Tajnera była Aleksandra, która wyszła za niego za mąż w 1974 roku. Pozostawali małżeństwem przez czterdzieści lat. Razem mieli syna Tomisława, który był reprezentantem Polski w skokach narciarskich, a także córki Dominiki. W 2014 roku Apoloniusz i Aleksandra wzięli rozwód! Od 2011 pozostaje w związku z Izabelą Podolec!

W maju 2019 roku, para wzięła ślub w Warszawie! Izabela jest z wykształcenia aktorką, Apoloniusz cały czas pozostaje prezesem Polskiego Związku Narciarskiego. Apoloniusz i młodsza od niego o 36 lat Izabela poznali się przypadkowo kilka lat temu podczas podróży pociągiem z Krakowa do Warszawy.

Półtora miesiąca temu urodził im się pierwszy potomek, syn Leopold Apoloniusz Tajner. Imiona nie są nadane przypadkowo! Pochodzą one od dziadka i ojca. - Czuję, jakby przyłączono mi bateryjke do ciała - wyjawił w rozmowie z "Super Expressem" szczęśliwy Apoloniusz Tajner.

Wszystkie dzieci Apoloniusza Tajnera:
Dominika Tajner (40 l.)
Tomisław Tajner (36 l.)
Leopold Tajner (1,5 mies.)

Najnowsze