Apoloniusz Tajner znowu został ojcem. Legendarny trener mówi nam o swoich bateriach

2019-10-21 15:46 DCH
Izabela Podolec, Apoloniusz Tajner
Autor: East News Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner

Apoloniusz Tajner (65 l.) i jego żona Izabela Podolec (29 l.) cieszą się pierwszym wspólnym dzieckiem. Chłopiec przyszedł na świat półtora miesiąca temu, przed planowanym terminem. - Potwierdzam, że zostałem ojcem. Dziecko urodziło się zdrowe, a nosi imiona Leopold Apoloniusz - powiedział „Super Expressowi” prezes Polskiego Związku Narciarskiego.

Swoje imiona maleństwo dostało po dziadku i po ojcu. Dla młodej mamy to pierwszy potomek, dla Apoloniusza Tajnera – trzeci. Z pierwszego małżeństwa ma już córkę Dominikę (40 l.), świeżo rozwiedzioną z liderem zespołu Ich Troje, Michałem Wiśniewskim i syna Tomisława (36 l.). Ma też dwoje 13-letnich wnucząt.

- Czuję, jakby przyłączono mi bateryjke do ciała - wyjawił nam szczęśliwy ojciec. Apoloniusz i młodsza od niego o 36 lat Izabela poznali się przypadkowo kilka lat temu podczas podróży pociągiem z Krakowa do Warszawy. Ona nie rozpoznała w nim wówczas słynnego trenera, współautora sukcesów Adama Małysza. Sama zaś przeszła w swoim czasie kurs aktorski, a potem była rzeczniczką firmy Supersnow produkującej sprzęt naśnieżający. Po raz pierwszy pokazali się wspólnie podczas konkursu skoków w Innsbrucku w styczniu 2014 r.

W maju tego roku para pobrała się w Warszawie. Wcześniej rozeszła się wieść, że oczekują narodzin dziecka. Gdy maleństwo przyszło na świat, długo udawało im się zachować to wydarzenie w tajemnicy. Nie chcą bowiem, aby syn stał się przedmiotem zainteresowania publicznego. DCH

Ich troje - wszystkie dzieci Apoloniusza Tajnera:
Dominika Tajner (40 l.)
Tomisław Tajner (36 l.)
Leopold Tajner (1,5 mies.)

Najnowsze