Apoloniusz Tajner

i

Autor: Marek Zieliński / SE Apoloniusz Tajner

ogłosił to publicznie

Apoloniusz Tajner stanął u boku Donalda Tuska i ogłosił to publicznie! Klamka zapadła, decyzja jest nieodwracalna

2023-08-04 22:49

Przez lata Apoloniusz Tajner cieszył się ogromnym szacunkiem kibiców skoków narciarskich, najpierw jako trener, później jako prezes Polskiego Związku Narciarskiego, a później występując w roli eksperta podczas kolejnych zawodów. Teraz jednak były prezes PZN postanowił rozpocząć nowy etap w swojej karierze i wybrał politykę. Publikując zdjęcie u boku Donalda Tuska postanowił ogłosić swój start w wyborach parlamentarnych.

W ostatnich latach Apoloniusz Tajner spełnia się przede wszystkim w roli eksperta skoków narciarskich, goszcząc w studiu przy okazji kolejnych zawodów rozgrywanych w ramach Pucharu Świata, jak również komentując najnowsze doniesienia związane ze skoczkami reprezentacji Polski, jak miało to miejsce m.in. przy pogłoskach o walce Piotra Żyły w MMA. Teraz jednak były prezes Polskiego Związku Narciarskiego postanowił spróbować czegoś nowego w swoim życiu i zdecydował się kandydować w nadchodzących wyborach. 

Apoloniusz Tajner startuje w wyborach do sejmu z list Platformy Obywatelskiej! Ogłosił to publicznie

Jak wynika z postu udostępnionego na profilu Apoloniusza Tajnera na Instagramie, Donald Tusk zwrócił się do byłego prezesa Polskiego Związku Narciarskiego z propozycją umieszczenia jego nazwiska na liście Koalicji Obywatelskiej, a ten postanowił przyjąć propozycję lidera opozycji. 

Apoloniusz Tajner stanął u boku Donalda Tuska i ogłosił to publicznie! Klamka zapadła, decyzja jest nieodwracalna

Dobry wieczór. Jest mi bardzo miło ogłosić, że przyjąłem propozycję Donalda Tuska i będę startował do Sejmu z okręgu bielskiego z listy Koalicji Obywatelskiej🇵🇱 Jako kandydat niezależny. Dziękuje wszystkim za wsparcie i słowa uznania. Do zobaczenia wkrótce - napisał na Instagramie Tajner ogłaszając swoją decyzję. 

Sonda
Czy Apoloniusz Tajner będzie dobrym politykiem?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze