Apoloniusz Tajner, Kamil Stoch

i

Autor: Cyfra Sport Apoloniusz Tajner, Kamil Stoch

Szczere słowa!

Apoloniusz Tajner szczerze o Kamilu Stochu. Dostał najważniejsze pytanie, jasna ocena

2023-02-07 8:15

Kamil Stoch martwi ostatnimi czasy kibiców polskich skoków narciarskich. Legenda polskich sportów zimowych zmaga się ze słabą dyspozycją i nie weźmie udziału w zawodach Pucharu Świata w Lake Placid. O formę Stocha zapytany przez "Fakt" został Apoloniusz Tajner, który ocenił, czy reprezentant Polski będzie w stanie wrócić do dobrego skakania. Padły jasne słowa.

Kamil Stoch nie przeżywa obecnie najlepszego momentu w karierze. Reprezentant Polski, który przyzwyczaił nas do triumfów i liderowania polską kadrą, ostatnimi czasy nie prezentuje się dobrze w Pucharze Świata i ma wielki problem z tym, aby nawiązać do najlepszej formy, czego dowodem były niedzielne zawody w Willingen, gdzie Polak nie zakwalifikował się do finałowej serii. W rozmowie z "Faktem" o dyspozycję skoczka zapytany został Apoloniusz Tajner, który ocenił, czy sportowiec będzie w stanie naprawić błędy z sezonu. Padła jasna odpowiedź.

Apoloniusz Tajner szczerze o Kamilu Stochu. Skomentował jego formę

Zdaniem Tajnera, Stoch może jeszcze nawiązać do najlepszych występów, a odpoczynek da mu szansę naprawienia wszystkich niedogodności, które sprawiały, że jego ostatnie występy były rozczarowujące.

-  Jak się coś zepsuło, to też bardzo szybko można to naprawić - stwierdził. - Jeden skok być może Kamil gdzieś zepsuł, może się to stało na Kulm, ale jeden skok może to wszystko przywrócić - stwierdził były trener Adama Małysza w rozmowie z "Faktem".

Sonda
Czy Kamil Stoch wróci jeszcze do wielkiej formy?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze