Kamil Stoch

i

Autor: ALEX MARCINOWSKI / SUPER EXPRESS Kamil Stoch

W końcu!

Co za słowa o Kamilu Stochu! Legenda nie ma wątpliwości, to stanie się z polskim skoczkiem!

2023-12-10 8:12

Kamil Stoch nie zaczął dobrze sezonu Pucharu Świata, co dorpowadziło do tego, że nie pojawił się na zawodach w Klingenthal i teraz ćwiczy indywidualnie. Sytuację polskiego skoczka podsumowała legenda, która nie ma wątpliwości, jak będą wyglądać przyszłe skoki medalisty olimpijskiego. Te słowa nie pozostawiają wątpliwości!

Kamil Stoch nie może być usatysfakcjonowany po starcie sezonu 2023/2024. Reprezentant Polski w skokach narciarskich zajął 28. miejsce w trakcie zawodów w Lillehammer i 37. na dużej skoczni w Norwegii oraz 43. w Ruce. Sytuacja nie wyglądała dobrze, to też trener Polaków - Thomas Thurnbichler zadecydował o tym, aby skoczek trenował indywidualnie. Na słowa w sprawie Stocha zdecydował się Wojciech Fortuna. Legendarny mistrz olimpijski w skokach narciarskich z 1972 roku wyjawił, jak jego zdaniem będzie malować się przyszłość Stocha. Te słowa nie pozostawiają cienia wątpliwości.

Kamil Stoch wróci do wielkiej dyspozycji? Legenda nie ma wątpliwości

Jak powiedział Wojciech Fortuna, jego zdaniem Kamil Stoch nie będzie miał żadnych problemów, aby wrócić do swojej topowej dyspozycji. 

- - Wszystko zależy od jednego udanego skoku. Skoki narciarskie to taka dyscyplina, w której od pierwszej udanej próby zaczyna się znów prawdziwe skakanie. Kamil do tej pory nie miał takiej możliwości. Teraz może wykonać kilkadziesiąt spokojnych prób. Jego dobra dyspozycja wróci i jestem o tym przekonany - powiedział były skoczek w rozmowie z WP SportoweFakty.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze